Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Alūksnes pašvaldība aicina atsaukties tos, kam ārkārtējās situācijas dēļ nepieciešama palīdzība medikamentu vai pārtikas iegādei

Ņemot vērā ārkārtas situāciju valstī, Alūksnes novada pašvaldība aicina pieteikties iedzīvotājus, kuriem būtu nepieciešams palīdzēt ar pārtikas preču vai zāļu piegādi, aicina Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

"Gadījumos, ja nespējat sevi nodrošināt ar pirmās nepieciešamības pārtikas precēm vai medikamentiem, ja jums nav uz vietas neviena tuvinieka vai citas atbalsta personas (draugi, attālāki radi, kaimiņi) un citu resursu, aicinām sazināties ar Sociālo lietu pārvaldi, lai vienotos par palīdzības iespējām," uzsver E. Aploka.

Lūdzam sazināties ar Alūksnes novada Sociālo lietu pārvaldi: 64335008, 64335009, 27865635, 25771189 vai e-pastu [email protected]. Pagastos lūdzam sazināties ar konkrētā pagasta sociālo darbinieku. Pagastu pārvalžu kontaktinformācija: https://aluksne.lv/index.php/pasvaldiba/kontakti/pagastu-parvaldes/

Alūksnes novada iedzīvotāji tiek lūgti sazināties ar sev tuvākajiem iedzīvotājiem, kaimiņiem, draugiem vai radiniekiem, kas ārkārtas situācijas varētu būt pakļauti lielākam riskam – seniori, vientuļie vecāki – un apzināt viņu nepieciešamību pēc iespējamas palīdzības.

Vietējās ziņas