Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Alūksnes novada pasažieri nav aizmāršīgi

Alūksnes sabiedriskā transporta maršrutos, tāpat kā Venstpilī, ir vismazākais autobusos aizmirsto lietu skaits, informēja uzņēmuma "Sabiedriskais autobuss" Sabiedrisko attiecību vadītāja Maija Lazdiņa.

Visvairāk aizmirstu mantu ir Pierīgas maršrutos. Kopumā 11 mēnešos sabiedriskajā transportā ir atstātas 760 personīgas mantas.
Visbiežāk savas lietas autobusā pasažieri aizmirst, iestājoties rudens periodam - sākoties jaunam mācību gadam.
Kā liecina apkopotie statistikas dati, visbiežāk mantas sabiedriskajā transportā aizmirst tieši skolēni un jaunieši. Atrasto mantu krājumos ir atrodami sporta tērpu maisiņi, cimdi, cepures, reizēm atslēgas. Savukārt pieaugušie visbiežāk nozaudē naudas makus, bankas kartes, telefonus, arī cimdus, cepures.

No 10.decembra pārvadātāju „Sabiedriskais autobuss", „Ekspress-Ādaži" un „Migar" reģionālajos maršrutos sabiedriskā transporta salonā ir izlīmētas informatīvas uzlīmes, aicinot pirms izkāpšanas pārliecināties, vai nav atstāta kāda manta. Tajā ir norādīts arī bezmaksas informatīvais tālruņa numurs, kur var zvanīt gadījumos, ja tomēr ir atstāta kāda lieta autobusā.

Vietējās ziņas