Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Alūksnes novada pagastos samazinās štatus 2

Alūksnes novada pagastu pārvaldēs amatu vietās un darba samaksā tomēr izmaiņas būs –Alūksnes novada domes deputāti novembra domes sēdē atbalstīja darbinieku skaita un slodžu samazināšanu ar nākamā gada janvāri.

Deputāte Līga Langrate uz sēdi bija iesniegusi deputāta priekšlikumu – saglabāt pagastu lietvežu amata vietas pēc tādiem pašiem principiem, kas tika ņemti vērā, nosakot tautas namu vadītāju slodzes. Novembra domes sēdē, kad pieņēma pagastiem izšķirošo lēmumu, nepiedalījās četri deputāti – Verners Kalējs, Aivars Fomins, Maruta Kauliņa un Druvis Mucenieks.

Plašāk par deputātu pieņemto lēmumu lasiet “Alūksnes un Malienas Ziņu” 3. decembra numurā.

Savukārt portālā “www.aluksniesiem.lv” zem saites - https://failiem.lv/u/apkwwj8w#sign_up


aplūkojami visi saraksti ar amatu nosaukumiem un noslodzi, kādi tie ir pašlaik Alūksnes novada pagastos, un kādi būs ar 2020. gada 1. janvāri.

Komentāri 2

kurkulis13

vai tad dome nevaretu samazināt darbinieku skaitu? Piemēram mums ir divi priekšsēdētāja vietnieki, 2 sabiedrisko attiecibu speciālisti. No katra pa vienam var samazināt. Būtu ietaupījums. Grāmatvežu pilna dome, kādi 20. nez vai viņi visi ir noslogoti un kādas algas viniem ir? Arī var samazināt vismaz pusi. Pikrītu deputātei Langrātei, ka pagastā ir vajadzīgs viens cilvēks kurš pieņems iedzīvotājus, risinās viņu problēmas, lai nebūtu jābrauc uz Alūksni. , jo cik var saprast, tad Alūksnes dome būs neieņemams cietoksnis.

pirms 11 dienām, 2019.12.03 14:06

Čiekurs Egle

Algas domes grāmatvežiem var atrast aluksne.lv, tur ir gan vietu skaits, gan vidējais atalgojums. Ciparus uzreiz var atšķirt, kuri ir tiešā domes pakļautībā un kuri ir citu iestāžu pakļautība, algu atšķirība starp, piemēram, skolu un domi aptuveni 300 eiro vidēji vienām un tām pašām profesiju grupām.

pirms 11 dienām, 2019.12.03 16:18

Vietējās ziņas