Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Alūksnes novada Dzimtsarakstu nodaļai būs jauna vadītāja 4

Alūksnes novada Dzimtsarakstu nodaļai ar 1. aprīli būs jauna vadītāja – 26. martā Alūksnes novada domes sēdē šajā amatā apstiprināja Ingu Ozoliņu.
I. Ozoliņa līdz šim bija nodaļas vadītājas vietniece. Kad amatu atstāja iepriekšējā vadītāja Anita Grīvniece, I. Ozoliņa kļuva par vadītājas vietas izpildītāju. Maijā apritēs gads, kopš I. Ozoliņa strādā Dzimtsarakstu nodaļā.

Marta domes sēdē jautājumu izskatīšanai virzīja domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis, neraugoties uz to, ka kultūras, izglītības un sporta jautājumu komitejas sēdē martā par I. Ozoliņas apstiprināšanu šajā amatā vairums deputātu nebalsoja. Viņš I. Ozoliņu kā vadītāju vērtē pozitīvi un uzsver – tagad pašvaldība izsludinās konkursu nodaļas vadītājas vietniekam.

Plašāk lasiet “Alūksnes un Malienas Ziņu” 27. marta numurā.

Komentāri 4

kurkulis13

Re kāds ķeizars uzradies. Pat deputātu vairākuma domas neinteresē. Tas nozīmē vienu, ka pienācis laiks triekt prom šo ķeizaru no amata. Savādāk būs vēl lielākas ziepes

pirms 3 mēnešiem, 2020.03.27 17:07

alvis58

Apsveicu Alūksnes novadu ar jaunu, gudru, skaistu un pieredzes bagātu, ar nevainojamu reputāciju, Dzimtsarakstu nodaļas vadītāju, iepriekšējā vadītāja bija zaudējusi Alūksnes novada administrācijai uzticību…..
Liels PALDIES domes deputātiem, kas balsoja ,,pret” –
Līgai Langratei, Verneram Kalējam, Mārtiņam Augstkalnietim un Janai Zilkalnei, kas balsojumā atturējās, tāpat paldies arī deputātam Jānim Zeltiņam, kas domes attālinātā, slēgtā sēdē nepiedalījās. Gan dzīve rādīs kā būs, katrs saņems pēc nopelniem, viss reiz nāk atpakaļ….. Alvits

pirms 3 mēnešiem, 2020.03.27 19:56

zile57

Ne pirmā, ne pēdējā vieta, kur sēd un sēdēs ķeizariskie protežē. Mūžīgs savā vietā kā dažas kaimiņzemes prezidents, neskatoties ne uz kādiem ''nopelniem'', jo lauku cilvēki mīl uzticēties pāķīgumam; domā, ka tāds pavienkāršs cilvēks ir ļoti taisnīgs. Tadēļ atļaujas iekārtot ļaudis amatos uz savu personīgo simpātiju pamata. Un ...- pūtiet ļipā!

pirms 3 mēnešiem, 2020.03.28 13:21

Viedoklis

Tā jau ir, kolhoznieks paliek kolhoznieks. Tādi nekad nemainīsies.

pirms 3 mēnešiem, 2020.03.28 14:54

Vietējās ziņas