Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Alūksnes Izglītības un sporta centra būvprojekta ekspertīzei piešķir 39 930 eiro

Alūksnes novada pašvaldības 2019.gada pamatbudžetā veiks grozījumus, lai Izglītības un sporta centra būvprojekta ekspertīzei piešķirtu 39 930 eiro, liecina Alūksnes novada domes 5.septembra ārkārtas sēdes lēmums.

Lai nodrošinātu finansējumu būvprojekta ekspertīzei, būvju remontam finansējums samazināts par 15 00 eiro, Alūksnes novada pašvaldības parāda pamatsummas atmaksai - 18 000 eiro, Eiropas Savienības projektu līdzfinansējumam - 6930 eiro.

Pirms gada Alūksnes novada domes sēdē deputāti noteica Izglītības un sporta centra izveidi par pašvaldības izglītības iestāžu investīciju projektu. Deputāti apstiprināja projekta plānotās izmaksas un nolēma lūgt aizņēmumu Valsts kasē būvprojekta izstrādes nodrošināšanai.

Būvprojekta izstrāde sevī ietver būvprojekta sagatavošanai nepieciešamās izpētes, būvprojekta un tehniski ekonomiskā pamatojuma izstrādi, specifikāciju sagatavošanu iekārtām un aprīkojumam, ēkas elektroapgādes pieslēguma tehniskās dokumentācijas sagatavošanu, kā arī Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skolas angāra nojaukšanas projekta sagatavošanu.

Paredzēts, ka Izglītības un sporta centra būvprojekta izstrādes nodrošināšanai nepieciešamais finansējums, saskaņā ar veikto iepirkumu ir 703 906 eiro, no kuriem 300 000 eiro ir valsts finansējums, bet 403 966 eiro pašvaldība plānoja aizņemties Valsts kasē. Kopējās plānotās Izglītības un sporta centra būvprojektēšanas un būvniecības izmaksas ir 10 761 973 eiro.

Lēmums par iepirkuma veikšanu Izglītības un sporta centra projektēšanai un būvniecībai Jāņkalna ielā 17A, Alūksnē, pieņemts Alūksnes novada domes 2018.gada janvāra sēdē. Pašvaldības veiktajā iepirkumā līguma slēgšanas tiesības piešķirtas SIA "Monum".

Pašvaldības deputāti uzsvēra, ka Izglītības un sporta centrs ir viens no ilgāk gaidītajiem un nepieciešamākajiem objektiem Alūksnes novadā. Primāri tas ir nepieciešams Alūksnes pilsētas izglītības iestādēm, īpaši Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skolas darbības nodrošināšanai.

Kā liecina Firmas.lv informācija "Monum" apgrozījums pagājušajā gadā bija 20 595 005 eiro, peļņa - 848 049 eiro

Vietējās ziņas