Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Alūksnē notikušas VUGD taktiskās mācības

Šodien, 7.novembrī plkst. 13.00, Alūksnes novada vidusskolā notika Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) un  izglītības iestādes rīkotās taktiskās mācības, kurās tiks pārbaudīts un pilnveidots objekta rīcības plāns ugunsgrēka gadījumā.

Mācībās tika inscenēta situācija, ka īssavienojuma rezultātā aizdegas otrā stāva noliktavas telpā esošie degošie materiāli, radot piedūmojumu. Ugunsgrēku fiksē ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācija, bet blakus esošajās telpās atrodās trīs cilvēki, kas saviem spēkiem nevarēja izkļūt laukā, kā arī radās citi sarežģījumi.

Mācībās piedalījās ugunsdzēsēji glābēji no Alūksnes, Apes un Balviem, kā arī izglītības iestādes audzēkņi, pedagogi un administrācijas darbinieki. Glābjamos imitēja VUGD amatpersonas, bet sadūmojumu ēkā nodrošināta ar dūmu ģeneratoru.

Mācību ietvaros pārvietojās vairāki operatīvie transportlīdzekļi. Mācību organizatori jau iepriekš atvainojās par operatīvā transporta pārvietošanās radītajiem apgrūtinājumiem un par to, ja kādam šīs mācības radīja nepamatotu uztraukumu.

Vietējās ziņas