Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Alūksnē būs slēgts Pleskavas ielas posms no 18. līdz 21. jūnijam 2

Sakarā ar ielas seguma sagatavošanu asfaltēšanai un apakškārtas asfaltēšanu, no 18. līdz 21. jūnijam (ieskaitot) Pleskavas ielas I kārtas posms no Pils ielas līdz 7. Siguldas kājnieku pulka piemineklim BŪS SLĒGTS.

- Plānots, ka otrdien veiksim reciklēšanu, kas ir process ceļa seguma pastiprināšanai, kad veco nofrēzēto asfaltu sajauc ar šķembām un cementu noteiktās attiecībās, veidojot viendabīgu masu. Trešdien reciklētajai kārtai ir tehnoloģiski nepieciešams nostāvēties, tādēļ to nedrīkst ekspluatēt. Ceturtdien un piektdien ir paredzēts ieklāt asfaltseguma apakšējo kārtu, - ielas posma slēgšanas nepieciešamību skaidro SIA “8CBR” pārstāvis Armands Rocis. 

Pārējā pārbūvējamajā tranzītmaršruta posmā līdz Kolberģim satiksme tiks organizēta, izmantojot ceļa zīmi Nr.302 “Braukt aizliegts”. Apbraucamais ceļš šajā laika posmā transportlīdzekļiem būs organizēts pa autoceļiem P40 (Alūksne-Zaiceva), V400 (Taides-Matisene), V399 (Mālupe-Beja-Karitāni) un P41 (Liepna-Alūksne).

Turpinoties Pleskavas ielas 1. kārtas būvdarbiem, autovadītājiem vēl jārēķinās ar to, ka satiksme šajā posmā būs slēgta arī asfaltseguma virskārtas ieklāšanas laikā, kas varētu ilgt 2 dienas. Par datumiem, kad tas notiks, informācija sekos.
Darbus Pleskavas ielas 1. kārtā veic SIA “8 CBR” pēc SIA “Projekts EAE” izstrādātā projekta, būvuzraudzību nodrošina SIA “Būvuzraugi LV”.

Alūksnes novada pašvaldība aicina autovadītājus ar izpratni izturēties pret īslaicīgajiem satiksmes ierobežojumiem un ievērot izvietotās ceļa zīmes.

Komentāri 2

Alka

Vakar vajadzēja uz Beju aizbraukt. Tas ceļš taču nav pabraucams. Man pat džips uz ceļa normāli neturās un pretī braucošā fūre akmeni liedināja logā (labi, ka man ir Kasko). Pašvaldībai jautājums vai viņi paši pa šo ceļu ir pabraukuši, visu maršrutu? Kad pēdējo reizi tur traktors bija uz šā ceļa? Mēs protams priecājamies, ka būs jauns asfalts, pieciešam šīs neērtības, un milzīgo degvielas patēriņu, visu labi saprotam. Bet kāpēc tad tas Bejas ceļš ir tik drausmīgs, un ja vēl visu vasaru vajadzēs pa viņu pārvietoties, vai nevienam gar šo nav daļas nekādas? Žurnālisti, jūs nevariet pašvaldībai uzdot jautājumus, kāpēc nav sakārtots ceļš? Kas ir atbildīgs par šo ceļu? Neatbildēs pašvaldība, uzaicināsim kādu raidījumu!

pirms 4 mēnešiem, 2019.06.13 14:41

ingus_b

Tas ceļš Karitāni,Beja jau sen ir zem katras kritikas!Tā ceļa pēc greidera apmeklējuma pietiek 2-3 dienām!Tur tak vairs nav lāga ko šļūkt....Vai tiešām atbildīgajiem vēl nav skaidrs,ka tas ceļš ir jātaisa!!!?Ja neziniet,tad tur vēl cilvēki arī dzīvo plus vēl ir skola,muzejs un bibliotēka!Tā arī nesaprotu,kāpēc man maksājot ceļa nodokli un pērkot uzpildes stacijā ne to lētāko benzīnu jāmeklē no Bejas uz Alūksni kaut kādi apbraucami ceļi caur Garjuriem vai Malienu???Tālāk!Ceļš Beja,Visikums pēc Pleskavas ielas slēgšanas!Es saprotu ka cilvēkiem ir jātiek uz savām mājām!Bet pēc trakās satiksmes ceļš ir lupātās izdauzīts un pabraukt var augstākais ar 2ātrumu!Tas tiem kas ciena savus braucamos!Greidera arī,kā nav tā nav!Iet autobusi utt!Vai tad tiešām šajā Valstī viss ir pie vienas vietas???Kāpēc nevarēja nošļūkt ceļu Beja,Visikums?Karitāni,Beja jau ir greidarēts divas reizes!Vai greidarēs atkal pirms Pleskavas ielas slēgšanas?Un pēc tam izdauzīs atkal lupatās un vietējie braucat kā gribat!!!!Tā vai?Kas tā ir par netaisnību????

pirms 4 mēnešiem, 2019.06.13 20:44

Vietējās ziņas