Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Alūksnē atsevišķās ielās mainīta satiksmes virzība

Alūksnes novada pašvaldība informē autovadītājus par to, ka turpmāk Alūksnes atsevišķās ielās būs mainīta satiksmes virzība. Alūsknes novada pašvaldības pārstāve Sanita Pāsa, informē, ka ir mainīta Latgales, Kanaviņu un Uzvaras ielu krustojuma konfigurācija un arī galvenā ceļa virziens – turpmāk galvenais ceļš būs maršrutā Uzvaras – Latgales iela.

Minētā krustojuma rekonstrukcijas būvniecības iecerei 2012. gadā Ceļu satiksmes drošības direkcija ir sniegusi Ceļu drošības audita atzinumu. Tajā teikts, ka drošu satiksmes organizāciju visiem ceļa lietotājiem ar līdzšinējo krustojuma ģeometriju nav iespējams nodrošināt, tādēļ ir nepieciešams to vienkāršot.

Auditā norādīts, ka, veidojot četru ielu krustojumu, kāds tas šobrīd ir pārbūvēts, par galveno ceļu būtu nosakāms maģistrālās ielas maršruts no Latgales uz Uzvaras ielu.

Kādas vēl izmaiņas ir Alūksnes ielās?  Par tām vairāk lasi 15. oktobra laikrakstā "Alūsknes un Malienas Ziņas".

Vietējās ziņas