Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Alūksnē atklāj industriālo teritoriju ar ražošanas ēku (papildināts teksts)

15.decembrī Alūksnē, Rūpniecības ielā 1a, atklāja industriālo teritoriju ar ražošanas ēku. To radījusi Alūksnes novada pašvaldība, apgūstot Eiropas fondu finansējumu.  Līdz ar to Alūksnes novada pašvaldība ir pirmā pašvaldība Latvijā, kas īstenojusi Latgales programmas projektu un izmantojusi Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējumu uzņēmējdarbības attīstīšanai. Jaunā ēka iznomāta pašmāju uzņēmumam SIA "Linden" uz 10 gadiem, kas tur iecerējuši atvērt šūšanas fabriku jau nākamā gada sākumā. Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Druvis Mucenieks ziņo, ka savā uzrunā uzņēmuma valdes locekle Līva Zariņa pateicās Alūksnes novada pašvaldībai par uzņēmējdarbības vides attīstīšanu novadā, kā arī Lauku atbalsta dienestam un Alūksnes lauku partnerībai par atbalstu uzņēmējdarbībai.

Pašvaldību un ēkas nomnieku sveica arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts, kurš savā uzrunā īpaši uzsvēra faktu, ka Alūksnes novada pašvaldība ir pirmā pašvaldība Latvijā, kura īstenojusi projektu ERAF līdzfinansējuma darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 5.6.2. specifiskā atbalsta mērķa “Teritoriju revitalizācija, reģenerējot degradētās teritorijas atbilstoši pašvaldību integrētajām attīstības programmām” ietvaros, informē D.Mucenieks. Atzinīgus vārdus par sadarbību ar pašvaldību izteica arī Latgales Plānošanas reģiona administrācijas vadītāja Iveta Maļina-Tabūne, kas savā uzrunā uzsvēra atbalsta programmu uzņēmējdarbības attīstīšanai nozīmi pierobežas stiprināšanā.

Projekta “Alūksnes novada rūpnieciskās apbūves teritorijas attīstības 1. kārta” ietvaros uzlabota industriālajai zonai pieguļošā ielu infrastruktūra, pārbūvējot Rūpniecības ielu un Ganību ielas posmu. Jaunizveidotā industriālā teritorija ir aprīkota ar uzņēmējdarbības veikšanai nepieciešamajām inženierkomunikācijām – elektroapgādi, ūdensapgādi, laukumu ar cieto segumu. Uzbūvētā industriālā ēka sastāv no ražošanas un noliktavas telpām 876,5 m2 platībā, kā arī biroja un tehniskajām telpām 115,1 m2 platībā. Ēkas kopējā platība ir 991,6 m2. Šī teritorija uzņēmējam turpmākai izmantošanai tika nodota izsoles kārtībā.

Ēkas projektēšanu un autoruzraudzību veica SIA “DG BALTIC” (autoruzrauga pārstāvis Āre Pilds). Būvuzraudzību veica SIA “Būvuzraugi LV” (atbildīgais būvuzraugs Ivo Rozentāls). Ēku būvēja SIA “MONUM”.

Plašāk par to, kas ir SIA "Linden" un kādas ir uzņēmuma nākotnes ieceres, kā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Eglītis saslavēja alūksniešus, lasiet "Alūksnes Ziņu" 22.decembra numurā!

Vietējās ziņas