Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina uz specializēto krīzes audžuģimeņu apmācībām Gulbenē

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas Izglītības un kompetences centrs aicina uz specializēto krīzes audžuģimeņu apmācībām*, kas notiks no 12. līdz 14. septembrim Gulbenes Ārpusģimenes aprūpes atbalsta centrā “AIRI vecākiem”, Gulbenē, Rīgas ielā 47. Apmācības vadīs divas pieredzējušas treneres -  psiholoģe Dace Beināre un SOS mamma Iveta Kupča. 

Apmācībām var pieteikties audžuģimenes, kuras saņēmušas bāriņtiesas un ārpusģimenes atbalsta centra atzinumu par piemērotību specializētās krīzes audžuģimenes pienākumu veikšanai, un kuras noslēgušas vienošanos ar kādu no Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas ārpusģimeņu aprūpes atbalsta centriem “AIRI vecākiem” Gulbenē, Valmierā, Rīgā, Bauskā vai Kuldīgā.

Apmācību mērķis ir sniegt profesionālas zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas audžuvecākiem efektīvai bērna aprūpes un audzināšanas pienākumu veikšanai krīzes audžuģimenes specializācijā. Apmācību dalībnieki tiks izglītoti par vides iekārtošanu atbilstoši darbam ar bērnu krīzes situācijā, par krīzes situācijām, kādās var notikt bērna ievietošana audžuģimenē, par bērna drošību audžuģimenē, par šķiršanos, kad bērns dodas prom no krīzes ģimenes, kā arī citiem ar krīzes audžuģimenes specializāciju saistītiem jautājumiem.
Apmācības specializētajām krīzes audžuģimenēm notiks 12. (no plkst. 11.00 līdz 18.00), 13. (no 9.00 līdz 19.00) un 14. septembrī (no plkst. 9.00 līdz 12.00). Dalībniekiem obligāts nosacījums apmeklēt nodarbības visas trīs dienas. Apliecību par mācību programmas apguvi saņems dalībnieki, kuri sekmīgi nokārtos teorētisko un praktisko zināšanu testu un sociālās situācijas analīzi. 

Mācībās tiks izmantotas dažādas mācību metodes, lai dalībniekiem saprotamā veidā labāk ilustrētu šo tēmu. Tiks organizēts arī grupu darbs, diskusijas, mājas uzdevumi, gadījumu analīze un lomu spēles.
Pieteikšanās krīzes audžuģimeņu apmācībām elektroniski, rakstot e-pastu uz adresi [email protected] līdz 2019. gada 4. septembrim. Papildu jautājumus var uzdot arī zvanot pa tālruņa numuru 29127262.

Vietējās ziņas