Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina klientus ziņot par problemātisku piebraucamo ceļu stāvokli 1

Atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA “ZAAO” (ZAAO) aicina iedzīvotājus novērtēt piebraucamo ceļu stāvokli uz savu mājsaimniecību  un ziņot, ja ir pamats aizdomām, ka atkritumu konteinera tukšošana nav iespējama. Lai netiktu bojāts klientu vai ZAAO īpašums, uzņēmuma speciālisti ar māju saimniekiem vienosies par datumu, uz kuru tiks pārcelta konteineru tukšošana.

Kā zināms, pavasara mainīgo laikapstākļu dēļ visā ZAAO darbības reģionā ceļi kļuvuši slikti izbraucami. Vietām tiek ieviesti autotransporta masas ierobežojumi – tiek liegta pārvietošanās transportam, kas smagāks par 7 tonnām, jo ceļi ir zaudējuši nestspēju. Atkritumu vedējs, kurš ir savācis atkritumus, sver līdz 30 tonnām.

Lēmumu nebraukt pa konkrētu ceļu var pieņemt arī ZAAO šoferi, veicot foto fiksāciju, pēc kuras ZAAO speciālisti sazinās ar klientu, informējot par nepieciešamību pārcelt atkritumu konteinera tukšošanas reizi.

Komentāri 1

bundulis412

Lai atbildīgās iestādes arī sakārto lauku ceļus tā nebūs problēmu.ja konteineri neizved laukos kur tā lai lieku atkritumus? Jāpērk atkal speciāli maiss kur likt un man par to jāmaksā. Lai Alūksnes dome doma ar galvu un atkritumu apsaimniekotāji arī nevis kā newar izvest tā rēķins dubultā. Tā man labāk atkritumus gāzt ceļmalā un viss. Tā kā domājat augstāk stāvošas amatpersonas ka šo lietu pavasarī risinat

pirms 4 mēnešiem, 2019.03.22 03:11

Vietējās ziņas