Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

12. maijā Apē – Pierobežas pavasara gadatirgus

Tradicionālais Pierobežas pavasara gadatirgus Apē notiks svētdien, 12. maijā no plkst. 9.00  līdz 14.00.
Apes gadatirgus pēdējos gados gan pircējiem, gan visdažādākajiem pārdot gribētājiem kļuvis ļoti iecienīts un plašs pārrobežu pasākums, kurā tirgotāju skaits krietni pārsniedz divus simtus, tai skaitā gandrīz simts visdažādāko stādu tirgotāju gan no Latvijas, gan Igaunijas. Iepriekšējā dienā  – sestdien, 11. maijā notiks pavasara tirdziņš Gaujienā.

INFORMĀCIJA TIRGOTĀJIEM
Šogad tirgotāju izvietojums, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, nav būtiski mainījies. Esam izveidojuši 2 amatnieku tirdzniecības zonas, pie pašvaldības ēkas Stacijas ielā un pie vidusskolas Pasta ielā, rūpniecības preču zona galvenokārt bāzēta Avotu ielā un tai piegulošo ielu teritorijā, stādu tirgotāji izvietoti estrādes parka teritorijā, mājražotāju produktiem paredzētas arī 2 tirdzniecības zonas, pie bērnudārza un novada domes ēkas.
Pirms reģistrācijas lūdzam Apes novada mājaslapā www.apesnovads.lv iepazīties ar tirgus nolikumu, kā arī  sadaļu - Biežāk uzdotie jautājumi par tirgu.
Pieteikums  ar pievienotiem dokumentiem jāiesniedz, nosūtot  uz  elektronisko pasta adresi [email protected]  vai personīgi nogādājot Stacijas ielā 2, Apē, Apes novada domē 1.stāvā pie uzņēmējdarbības speciālistes Baibas Vadones vai tūrisma darba organizatores Ilzes Āboliņas.
Tirgotājiem, kuri jau iesūtījuši (vai personīgi iesnieguši) pieteikumus, tirdzniecības atļaujas ar tirdzniecības vietas numuru tiks izsūtītas pa e-pastu vai izsniegtas tikai pēc tirdzniecības vietas nodevas nomaksas, kas jāveic elektroniski vai personīgi iemaksājot novada domes kasē laikā līdz  š.g. 3. maijam. 

Tirdzniecības atļaujas tirgotājiem būs jāuzrāda, ierodoties gadatirgū.  Bez tam iepriekš pieteikušies  dalībnieki  veikt tirgus nodevas nomaksu un saņemt  tirdzniecības atļauju  varēs  arī  tirgus dienā, 12. maijā Apes novada domē, 1. stāvā  no plkst. 6.00 līdz 8.00.
Lūgums reģistrētajiem tirgotājiem neierašanās gadījumā par to brīdināt organizatorus! Tirgotājiem gadatirgū ierašanās līdz plkst. 8.00. Brīdinām, ka pēc šī laika neaizņemtās tirdzniecības vietas tiks atvēlētas citiem tirgotājiem.

Aicinām tirgotājus pieteikties laicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots.
Sīkāka informācija – pa tālruni 29411072 vai pa tālruni 29436225, e-pasts [email protected] , kā arī  mājaslapā www.apesnovads.lv
Esiet gaidīti Apē uz lustīgu pavasara andeli!

Vietējās ziņas