Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vidzemes amatieru basketbola komandas Latvijas Čempionu kausa ietvaros tiksies Alūksnē

Šo svētdien, 17. septembrī, E. Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā norisināsies Latvijas Čempionu kausa basketbolā Vidzemes atlases posms. Alūksni šajā turnīrā pārstāvēs komanda „LAVE”.

Ar posmu Alūksnē turpināsies šī gada Latvijas čempionu kausa izcīņa. Alūksnes posma abu grupu uzvarētāji iegūs tiesības piedalīties finālturnīrā, kas 23.-24. septembrī norisināsies Kandavā. Vidzemes atlases posmā spēlēs Gulbenes vicečempioni „Alsviķi/Steel Constructor”, Ķekavas Eglīša kausa vicečempioni „Valauto”, Ogres čempioni „Monta” un vicečempioni „Pro Laurus/OG3R”, Raganas basketbola līgas vicečempioni „RR Semi Pro Unlimited”, kā arī mājinieki – Alūksnes čempionāta uzvarētāji „LAVE”.

Alūksnes komandu „LAVE” Latvijas Čempionu kausā šogad pārstāvēs Raivis Bērziņš, Klāvs Bērziņš, Uldis Bērziņš, Edgars-Emīls Briedis, Jānis Kliesmets, Artūrs Šelders, Jānis Strapcāns, Rūdolfs Sviklis, Edmunds Tukišs, Kārlis Vītols, Artūrs Voskis un Kārlis Žīgurs. Alūksnes posma komandas ir ielozētas 2 grupās – 1. grupā ir „LAVE”, „Alsviķi/Steel Constructor” un „Valauto”, savukārt 2. grupā ir „Monta”, „RR Semi Pro Unlimited” un „Pro Laurus/OG3R”. Katras grupas uzvarētājs iegūs tiesības piedalīties finālā turnīrā.

Latvijas čempionu kauss basketbolā ir turnīrs dažādu Latvijas amatieru čempionātu uzvarētājiem ar mērķi noskaidrot labāko amatieru basketbola komandu Latvijā. Pirmais Latvijas čempionu kauss norisinājās 2015. gadā Dobelē, kurā par Latvijas čempioniem tika kronēti Rietumu Līgas pārstāvji „Viss.lv/Kandava”. 2016. gadā „Viss.lv/Kandava” kļuva par divkārtējiem Latvijas Čempionu kausa uzvarētājiem. 2017. gada Čempionu kausā piedalīsies 20 labākās komandas no visas Latvijas, aizvadot kvalifikācijas turnīrus Rīgā, Vidzemē un Kurzemē. Labākās komandas kvalificēsies finālturnīram, kas 23.-24. septembrī notiks Kandavā. Finālturnīram jau ir kvalificējusies komanda „Kandava/COMPOR”, „BK Jaunpils/JS Products”, „Rumba/LSPA” un „LPPP/Nīca”.

Vidzemes grupu atlases posms norisināsies jau šo svētdien, 17. septembrī, E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā Glika ielā 10. Skatītāji ir laipni gaidīti atbalstīt savu komandu. Ieeja bezmaksas.

12:00 Monta : RR Semi Pro Unlimited

13:30 LAVE : BK Valauto

15:30 RR Semi Pro Unlimited : Pro Laurus/OG3R

17:00 Valauto : BK Alsviķi/Steel Constructor

19:00 Monta : Pro Laurus/OG3R

20:30 LAVE : Alsviķi/Steel Construction

Latvijas Čempionu kausa basketbolā dalībnieki:

Vidzeme - BS "Madona", BK "Rūjiena", BK "Cita Atpūta" (Jēkabpils), "LAVE" (Alūksne), BK "Alsviķi/Steel Constructor", BK "Valauto" (Jelgava), "Monta" (Ogre), "RR Semi Pro Unlimited" (Ragana), "Pro Laurus/OG3R" (Ogre).

Rīga - "Kursa MRU", TK "Spice", "Rumba/ LSPA", "Bparty/ Ballzy Latvija", "UBS" un " DNB banka".

Zemgale - BK "Jaunpils/JS Product".

Kurzeme - "LPP/Nīca", "Baltijas Ekspresis" (Ventspils), "Kandava/COMPOR" un "Oskara Transports" (Liepāja).

Ar spēļu kalendāru, foto, kā arī ar spēļu protokoliem varēs iepazīties mājas lapas www.olybetliga.com sadaļā „Čempionu kauss”, kā arī Latvijas Čempionu kausa basketbolā Facebook lapā www.facebook.com/cempionukauss/

Sports