Sapratu

Velosipēdisti aizvada sacensību pirmo posmu

Nedēļas nogalē aizvadīts pirmais Philips kalnu divriteņu maratona posms, kurā startēja arī atsevišķi Alūksnes rajona kalnu velosipēdisti.

Augstākās pozīcijas sacensībās izcīnīja V14 grupas pārstāvis Rolands Zarītis un M10 grupas dalībniece Alise Kazaine, no kuriem abi kļuva par savas grupas 2.vietas ieguvējiem. Labāko desmitniekā iekļuva arī ilzeniete Santa Kazaine, kas amatieru grupā ierindojās 9.vietā. Savukārt senioru grupas pārstāvim Viesturam Kazainim šoreiz sacensības beidzās ar iegūto 13.vietu, no sacensību uzvarētāja 50 kilometru garajā distancē atpaliekot par nepilnām 18 minūtēm. Jāpiebilst, ka nākamās sacensībās, kur sportisti varēs pārbaudīt savus spēkus, norisināsies tepat, Alūksnē, kur jau šajā nedēļas nogalē rajona biatlona un slēpošanas trasē „Mežinieki” starts tiks dots Alūksnes rajona kausa izcīņai kalnu velosipēdiem.