Sapratu

Velomaratons: izcīna pārliecinošu uzvaru

Svētdien Cēsīs notika SEB kalnu divriteņu maratona 3.posms. Tradicionāli dalībnieku rindās varēja manīt vairākus Alūksnes un Apes novadu velosipēdistus, kas sacentās gan 67 kilometru garajā sporta klases distancē, gan tautas klasei paredzētajā 47 kilometru distancē.

Spēcīgākajā vīru grupā augstākās pozīcijas izcīnīja Reinis Markss un Andris Vosekalns (M). R.Markss finišēja 2:29:44 stundās, iegūstot 20.vietu, bet A.Vosekalns - 2:40:45 stundās, ieņemot 32.vietu.

Sporta klases distancē devās arī Viesturs Kazainis (M50). Viņš distanci veica 2:42:22 stundās, izcīnot pārliecinošu uzvaru. Tuvākais sekotājs apsteigts par gandrīz deviņām minūtēm.

Viskuplāk pārstāvēta bija tautas klase TM, kurā sacentās vairāk nekā 700 sportistu. Šajā konkurencē augstākās pozīcijas izcīnīja Oskars Muižnieks (6.vieta) un Gints Rozenbergs (31.vieta). Vēl tautas klases distancē augstas vietas ieguva Rolands Zarītis (6.vieta TM18 grupā), Gunārs Rozenbergs (6.vieta TM55 grupā) un Guntis Kozilāns (15.vieta TM45 grupā).