Sapratu

Startē Nāciju kausa izcīņā

Itālijā notikušajā „Red Bull” Pasaules Nāciju kausa izcīņā motokrosā Latvijas komandu pārstāvēja trīs sportisti: Ivo Šteinbergs, Lauris Freibergs un Matīss Karro no Apes, kurš startēja MX2 klasē.

Pēc kvalifikācijas braucieniem M.Karro ierindojās 12.vietā, bet pirmajā braucienā finišēja 25.vietā. Veiksmīgāks jaunajam sportistam izvērtās otrais brauciens, kur pirmā apļa beigās viņš pietuvojās kvalifikācijas braucienos iegūtajai pozīcijai, bet sacensību izskaņā ieguva 19.vietu no 38 savā klasē startējušajiem. Komandu kopvērtējumā Latvijas komanda ieņēma 17.vietu.