Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skrējienu seriālā iesaistās gandrīz 100 dalībnieki

Ceturtdien norisinājās parka skrējienu seriāla „Alūksne 2009” pēdējā kārta, tādējādi noslēdzot vairāku nedēļu ilgo sacensību ciklu.

Jāatgādina, ka parka skrējienu seriāls sākās aprīļa otrajā pusē, katru ceturtdienas vakaru aicinot ikvienu interesentu veikt 1, 2, 3 vai 5 kilometrus garu distanci pa Alūksnes parku. Kopumā šo iespēju izmantoja gandrīz 100 dalībnieku, starp kuriem vairums bija pilsētas izglītības iestāžu audzēkņi. Atsevišķās kārtās skrējēju vidū bija arī pārstāvji no Alsviķiem, Bejas, Ilzenes un Jaunalūksnes. Savukārt kā vienus no pastāvīgajiem dalībniekiem var minēt Mālupes pamatskolas audzēkņus. Kopā ar pamatskolas direktoru viņi uz visām skrējienu seriāla kārtām ieradās sevišķi kuplā skaitā.

Lai gan skrējienu seriāla galvenais mērķis bija popularizēt skriešanu kā vienkāršāko un pieejamāko aktīvās atpūtas veidu, vienlaikus dalībniekiem ļaujot apjaust savu spēju potenciālu, arī šo sacensību izskaņā neizpalika bez ātrāko skrējēju noskaidrošanas. Šoreiz par labākajiem kļuva Kristiāna Šolina un Lūkass Blusiņš (SV0), Līva Toka un Elvis Zibailo (SV1), Lelde Jurģīte un Jānis Veļķeris (SV2), Sindija Čable un Renārs Kozlovecs (SV3), Aļona Orehova un Edgars Bušenko (SV4), Nadīna Dudare un Jaroslavs Halimoškins (SV5), kā arī Inese Paringa un Ivars Fērmanis (SV6).

Sports