Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Saulstariņi” sporto Madonā

21.novembrī Madonā tikās Vidzemes novada bērni ar īpašām vajadzībām, lai piedalītos Vidzemes novada rudens sporta spēlēs. Turp devās arī deviņi Alūksnes rajona bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām atbalsta centra “Saulstariņi” bērni.

Dalībnieki bija ieradušies no Raiskuma, Madonas, Cēsīm, Siguldas un arī Alūksnes. Katrs no sacensību dalībniekiem, ievērojot savas spējas, varēja piedalīties sešos dažādos sporta veidos - šautriņu mešanā, basketbola soda metienos, florbolā, boulingā, apļu mešanā, BOCCIA spēlē. Tāpat arī bērniem bija iespēja izpriecāties piepūšamajā vulkānā un noskatīties Cēsu bērnu deju priekšnesumu.

„Saulstariņu” vadītāja Māra Podkalne stāsta, ka alūksnieši saņēma divas godalgotas vietas - Jānis Lazdekalns ieguva 1.vietu boulingā, bet Kaspars Biezbārdis izcīnīja 2.vietu BOOCCIA spēlē. Tāpat arī pateicības un veicināšanas balvas saņēma visi dalībnieki.

Šādas sportiskas aktivitātes bērniem ar īpašām vajadzībām tiek rīkotas divas reizes gadā – pavasarī un rudenī. Turp vienmēr dodas arī alūksnieši. M.Podakalne pateicas Alūksnes novada pašvaldībai, kas rada finansiālu atbalstu bērnu nokļūšanai Madonā. Viņa arī pauž sajūsmu par sacensību organizatorisko pusi, jo Madonā sacensības vienmēr tiek organizētas augstā līmenī.

Sports