Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sākusies pieteikšanās Apes novada atklātajam čempionātam florbolā

No 2019. gada 30. marta līdz 30. aprīlim Apes sporta zālē norisināsies Apes novada atklātais čempionāts florbolā.

Čempionātā var piedalīties Apes un citu novadu iedzīvotāji, kuri sasnieguši 14 gadu vecumu. Ja spēlētājs mazāk par 50 procentiem komandas spēļu nav bijis sacensību vietā, vai izgājis laukumā, tad medaļu nesaņem.Čempionāts notiek  vīriešu konkurencē.
Spēlēs drīkst piedalīties vienādos īsajos sporta tērpos ar labi saredzamiem numuriem uz krekliņa. Spēlētājs drīkst spēlēt tikai vienā komandā.

Komandas jāpiesaka līdz 23.martam – Jurim Ozoliņam.Komandu pārstāvju sanāksme 22.martā plkst.18.00- Apes sporta kompleksā, Apē, Pasta iela-26.

Čempionātu organizē un vada Apes novada pašvaldība . Sacensību galvenais tiesnesis Juris Ozoliņš (tel.26165824). Galvenais tiesnesis laukumā Aivars Māliņš (Valmiera). Sacensību sekretāre Aija Latika (tel.26348705). Spēļu tiesāšanu veic galvenā tiesneša apstiprināti tiesneši.

Sports