Sapratu

Sacenšas ar 1500 riteņbraucējiem

Nupat notikušajā SEB kalnu divriteņu maratona otrajā posmā sporta klases dalībnieki Reinis Markss un Viesturs Kazainis kopvērtējumā ieguvuši 74. un 105.vietu no 238 finišējušajiem.

Augstākās pozīcijās viņi ierindojās grupu vērtējumā. Veicot 62 kilometrus garu distanci, R.Markss ar uzrādīto laiku 2:40:12 stundas ierindojās Elites grupas 36.vietā. Savukārt septiņas minūtes vēlāk distanci veikušais V.Kazainis iekļuva M45 grupas labāko sešiniekā. Bez viņiem sacensībās piedalījās arī vairāki Alūksnes biatlonisti, kas veica tautas klasei paredzēto distanci jeb 42 kilometrus. Labākos rezultātus no viņiem uzrādīja Oskars Muižnieks un Gints Rozenbergs, kas kļuva par TM grupas 6. un 13.vietas ieguvējiem, kopvērtējumā iegūstot attiecīgi 10. un 24.vietu. Ņemot vērā, ka tautas klasē startēja gandrīz 1500 dalībnieku, atzīstamus rezultātus uzrādīja arī Arturs Švūksts un Jānis Pleikšnis. Viņiem TM grupā 69. un 77.vieta, bet kopvērtējumā – 123. un 136.labākais rezultāts.