Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pošas hokeja nometnei

Augusta otrajā pusē Apē plānota četru dienu nometne jaunajiem hokejistiem. Tajā paredzēts uzņemt 24 jauniešus vecumā no 12 līdz 17 gadiem, starp kuriem būs gan paši apenieši, gan pieaicināti dalībnieki no Igaunijas puses.

Apes novada domes projektu vadītāja asistente Daiga Bojāre, ka šī nometne tiek organizēta saistībā ar Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmas atbalstīto projektu „Sportborder”. Aktīvi līdzdalībnieki projekta īstenošanā ir hokeja klubs „Ape”, kas sevi ar augstiem rezultātiem apliecinājis vairākos turnīros. Pateicoties viņiem, ar hokeju saistītas nodarbības Apes jauniešiem piedāvātas jau ziemā, kuru izskaņā noticis kopīgs iepazīšanās brauciens uz Vidzemes Olimpisko centru Valmierā.

Tiesa, atšķirībā no ziemas perioda šoreiz plānots uzaicināt hokeja speciālistus uz vietas Apē, lai jaunieši varētu gūt gan teorētiskas zināšanas, gan praktiskas iemaņas. D.Bojāre norāda, ka par nometnes kulmināciju kļūs sporta diena, kad jaunieši varēs apgūto parādīt florbola sacensībās, sacenšoties komandās citam ar citu. Bez florbola sporta dienā plānotas pludmales volejbola un strītbola sacensībās, kurās piedalīties būs aicināti ne tikai nometnes dalībnieki, bet arī citi sporta mīļotāji.

Sports