Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārved piecas medaļas

Alūksnes pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi veiksmīgi startēja sacensībās Limbažos.
No Vidzemes zonas startēja 15 sporta skolas, kurām vēl pievienojās sporta skolas “Arkādija” audzēkņi - kopā vairāk nekā 400 dalībnieki. Startēja arī četri trenera Ilgvara Vaska audzēkņi, seši Rolanda Sīļa audzēkņi, kurus viņa mācību laikā trenēja Aivars Bebris, un sešpadsmit Aijas Latikas audzēkņi no Apes.

“Konkurence bija ļoti liela, jo visi jau grib pirms ziemas sezonas pārbaudīt audzēkņus “mazāk skanīgās” sacensībās. Mūsu audzēkņiem pārbaudījums izdevās, jo izcīnītas piecas medaļas: trīs zelta un divas sudraba. Bet ir arī izcīnītas daudzas vietas labāko sešniekā. U14 grupā beidzot savus spēkus parādīja Liene Egle, augstlēkšanā uzvarot savā grupā ar rezultātu 1,45 metri. U16 grupā sudraba medaļu izcīnīja Krišjānis Bērziņš no Apes un zelta medaļu 60 metru barjerskrējienā Aleksis Cunskis. Smējos, ka beidzot viņu Dita Apsīte ir uztrenējusi, jo treniņos viņi ir sparingpartneri un Dita parasti barjerās ir ātrāka. Ditai pašai ir divas medaļas. Sudrabs tika 60 metru barjerskrējienā - pati bija pikta, ka neizdevās pareizi uzskriet pirmajai barjerai. Toties ar kārtīgu atrāvienu 60 metru gludajā distancē – uzvara! Pirmoreiz viņa izskrēja ātrāk par 8 sekundēm ar rezultātu 7:90. Esam priecīgi, ka šogad ir liels audzēkņu pieplūdums arī vieglatlētikā. Zāles laiks tiek dalīts, un uzskatu, ka Alūksnē ir nobriedusi liela vajadzība pēc nopietnas sporta zāles! Prieks, ka jaunā paaudze nāk un grib darboties,” stāsta vieglatlētikas treneris Ilgvars Vaskis.

Sports