Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Orientieristi pulcējas uz pēdējām sacensībām ar rajona vārdu

Orientēšanās kluba „Alūksne” sezona rit pilnā sparā: līdztekus iknedēļas sacensību seriāla „Horizonts 2009” kārtām, arvien intensīvāks kļūst valsts un starptautiska mēroga sacensību grafiks. Tiesa, šī nedēļa kluba dalībniekiem aizritējusi īpašās noskaņās, jo vienlaikus ar seriāla astoto kārtu viņi aizvadījuši startus pēdējā čempionāta ar rajona skanējumu.

Ziemeru pagasta teritorijā rīkotais rajona čempionāts pulcēja mazliet vairāk par simts dalībniekiem. Starp tiem bija gan pašmāju orientēšanās sporta aktīvisti, gan pārstāvji no kaimiņu rajoniem – Balviem, Gulbenes, Valkas – un Igaunijas. Draudzīgā konkurencē viņi sacentās par pēdējiem rajona čempionu tituliem, ar kuriem mājās atgriezās vismaz viens no katras pārstāvētas vietas dalībnieku vidus.

Par 1.vietas ieguvējiem no alūksniešu vidus kļuva Gaujienas pagasta pārstāvji: Evija Leoska (SB), Reinis Rubins (V10), Klāvs Bērziņš (V12) un Viesturs Dandens (V45). Ar iegūto 2.vietu sacensības beidzās alūksniešiem Agrai Zvejniecei (S45) un Ardim Tukišam (V14), Līgai Vabulniecei no Apes (SB), Inesei Žīgurei no Ilzenes (SA), kā arī Edgaram Kurlovičam (V16), Tomam Dandenam (VA), Rolandam Ozoliņam (VH) un Sintijai Kalējai (SH) no Gaujienas. Savukārt labāko trijnieku noslēdza Ārija Bertuka no Strautiņiem (S45), Raivis Kalniņš no Gaujienas (VB), kā arī alūksnieši Uldis Vērdiņš (V35) un Sanita Vilciņa (SA).

Šie, tāpat kā pārējie godalgoto vietu ieguvēji, tiks sumināti nākamajā orientēšanās sacensību seriāla „Horizonts” kārtā, kas, kā ierasts, norisināsies otrdienas vakarpusē. Atzīmēti tiks arī labāko rezultātu uzrādītāji katrā no septiņām distancēm, kur labāko trijniekā no alūksniešiem iekļuvuši E.Leoska, I.Žīgure, K.Bērziņš, T.Dandens, R.Ozoliņš un R.Rubins.

Sports