Sapratu

Jaunlaicenieši spēlē ar balveniešiem

Latvijas 2.līgas ZA reģiona čempionātā aizvadītas kārtējās spēles. Ozoli AZ/Jaunlaicene komanda izbraukumā spēlēja ar FK "Balvu Vilki"/Mārupe.

Jau ar pirmajām minūtēm viesi bija aktīvāki, un 8.minūtē Uvis Ausējs atklāja rezultātu.

Saimnieki centās rezultātu izlīdzināt, bet Juris Isajevs panāca 2:0 Ozoli AZ/Jaunlaicene labā. Tikai puslaika izskaņā balvenieši guva vārtus un pēc pirmās spēles daļas 2:1.

Turpinājumā gan spēku pietrūka un nācās zaudēt ar 2:3.

Cerēsim, ka visi Alūksnes un Apes novadu futbola cilvēki liks prātus un resursus kopā, lai komanda veiksmīgi noslēgtu čempionātu.

Citi rezultāti: Madonas FK Kvarcs - FB Gulbene 2005 2:1, Ludzas raj. SS/Zilupe/Kārsava - FB Gulbene/Juniors 7:1.

Nākamā spēle Ozoli AZ/Jaunlaicene komandai notiks tikai 16.augustā izbraukumā ar FB "Gulbene 2005". Joprojām turpinās pieteikšanās amatieru futbola turnīram „Mītava Open 2009", kurš notiks 1.augustā Gulbenē.