Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ierobežos satiksmi “Bānīša kausā 2019 – Apsteidz tvaiku”

Sestdien, 24. augustā, Alūksnes un Gulbenes novados norisināsies velobraukšanas sacensības “Bānīša kauss 2019 – Apsteidz tvaiku”, kurās sportisti un riteņbraukšanas entuziasti aicināti pārbaudīt savus spēkus, mērojoties ātrumā ar šaursliežu Bānīti. Sacensību norises nodrošināšanai Alūksnē būs satiksmes ierobežojumi.

Sacensību laikā 2019. gada 24. augustā slēgs satiksmi Jāņkalna ielā, posmā no Tālavas ielas līdz Viestura ielai, un Brīvības ielā, posmā no Merķeļa ielas līdz Jāņkalna no pulksten 12:00 līdz 17:00.

Savukārt no pulksten 14:00 līdz 16:00 satiksme būs slēgta Valkas ielā, posmā no Kanaviņu ielas līdz Brīvības ielai, Brīvības ielā, Merķeļa ielā, posmā no Brīvības ielas līdz Viestura ielai, un Viestura ielā.

Šogad sacensību sākums būs pie Gulbenes dzelzceļa stacijas (Dzelzceļa iela 8, Gulbene). Plkst. 11:00 – Starts bērnu sacensībām. Trases garums no 0,4 līdz 4 km Gulbenes dzelzceļa stacijas tuvumā un pa Emzes parku. Plkst. 13:00 – Starts sacensībām “Bānīša kauss 2019 – Apsteidz Tvaiku!” pie Gulbenes dzelzceļa stacijas kopā ar Bānīša atiešanu maršrutā Gulbene – Alūksne. Ātrākie braucēji gaidāmi pēc pusotras stundas, dinamiskāko momentu skatīšanai ieteiktu posmu no Alūksnes novada vidusskolas līdz pat finišam, kur auto satiksme būs slēgta. Vai izdosies apsteigt bānīti un cik braucēju to paveiks redzēsim finišā. Vīriem pieteikušies un gatavi aizstāvēt savu pagājušā gada uzvarētāja godu ir ilzenietis Reinis Markss, gan Viesturs Kazainis savā vecuma grupā.

Sports