Sapratu

Hokejistiem kārtējais zaudējums

Hokejs

Pagājušajā ceturtdienā “Apes” hokejisti aizvadīja spēli pret HK “Vijciems“. Diemžēl šajā spēlē viņiem nācās atzīt pretinieku pārākumu. Spēles rezultāts – 1:3.

“Abu komandu spēki ir vienlīdzīgi. Mums vienkārši nepaveicās un ripa negāja vārtos,” spēles iznākumu komentē HK “Ape” treneris Andis Pops. Pirmo ripu pirmajā periodā vārtos raidīja apenietis Kaspars Sīlis, kas ļāva komandai izvirzīties vadībā un deva cerības uzvarēt. Tomēr jau otrajā periodā rezultāts izlīdzinājās, līdz spēle beidzās ar pretinieku uzvaru.
Nākamo spēli apenieši aizvadīs ceturtdien pret HK „Smiltene ‘09“. Apes komanda ar smilteniešiem jau aizvadījusi divas spēles, abas beidzās ar minimālu zaudējumu.