Sapratu

Hokejisti piedzīvo otro zaudējumu

Hokeja kluba (HK) „Ape” komanda aizvadījusi trešo spēli Vidzemes atklātā čempionāta hokejā otrajā spēļu aplī, kur tikās ar komandu „Vijciems”.

Jau spēles otrajā minūtē Alūksnes rajona pārstāvji guva pirmos vārtus savā labā (vārtu guvējs – Kārlis Latiks). Perioda izskaņā tiem sekoja otri iesistie vārti, kas HK „Ape” komandai ļāva izvirzīties vadībā ar rezultātu 2:0. Par šo vārtu guvēju kļuva Māris Svars. Tiesa, kaut arī spēle priekš alūksniešiem iesākās veiksmīgi, jau otrā perioda pirmajā pusē pretinieki panāca izlīdzinājumu, bet perioda beigās – pārsvaru ar rezultātu 4:2. Tā kā trešajā periodā nevienai no komandām neizdevās gūt kādus vārtus savā labā, ar šādu rezultātu beidzās arī pati spēle, tādējādi HK „Ape” piedzīvojot jau otro zaudējumu pēc kārtas.