Sapratu

Hokejisti piedzīvo divus zaudējumus

Hokeja kluba (HK) „Ape” komanda aizvadījusi nākamās divas spēles Vidzemes Olimpiskā centra kausa izcīņā hokejā, abās no tām piedzīvojot zaudējumus. Pirmajā spēlē par HK „Ape” pretiniekiem kļuva HK „Skorpions”. Jau pirmajā periodā HK „Skorpions” izvirzījās vadībā ar vienu vārtu pārsvaru. Lai gan nākamajā periodā Alūksnes rajona pārstāvjiem panāca izlīdzinājumu, trešajā periodā pretiniekiem izdevās atgūt zaudētās pozīcijas, uzvarot ar rezultātu 5:4.

Tikai nedaudz līdz uzvarai pietrūka arī otrajā spēlē, kur HK „Ape” tikās ar komandu „Vijciems”. Abas komandas spēlē guva pa vieniem vārtiem savā labā, kā rezultātā izšķirošo lomu nospēlēja soda metieni. Tajos pārāka izrādījās pretinieku komanda, gūstot uzvaru ar rezultātu 2:1. Abās spēlēs par rezultatīvākajiem HK „Ape” spēlētājiem kļuva Kaspars Sīlis (2), Andis Āboliņš (2) un Māris Latiks. Nākamā spēle komandai paredzēta nākamās nedēļas trešdienā, kad par viņu pretiniekiem kļūs HK „VOC” spēlētāji.