Sapratu

Hokejisti gūst pārliecinošu uzvaru

Sestdien hokeja kluba (HK) „Ape” komanda gatavojas aizvadīt kārtējo spēli Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā, kur tiksies ar komandu „HKS/ Agrosmiltene”.

Tā būs jau piektā spēle turnīra otrā spēļu apļa laikā, kas līdz šim vainagojies ar diviem zaudējumiem un divām uzvarām. Pēdējo no tām Alūksnes rajona pārstāvji izcīnīja, spēlējot pret komandu „Viesulis”. Jau spēles pirmajās septiņās minūtēs HK „Ape” bija guvuši trīs vārtus savā labā, pirmajam periodam beidzoties ar rezultātu 4:0. Izcīnīto pārsvaru viņi otrajā periodā nostiprināja ar vēl vieniem iesistajiem vārtiem, rezultātam 5:0 saglabājoties līdz pat spēles beigām. Par rezultatīvākajiem spēlētājiem šajā spēlē kļuva Sandis Anerauds (2) un Andris Stībelis (3).