Sapratu

HK "Ape" piekāpjas pretiniekiem

Hokejs

Hokeja klubs (HK) „Ape” aizvadījis kārtējo spēli Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā, kur tikās ar komandu „Inflekss”.

Lai gan šī komanda tiek uzskatīta par vienu no spēcīgākajām turnīra dalībniecēm, HK „Ape” tai piekāpās tikai ar vienu vārtu pārsvaru. Spēles pirmais periods abām komandām beidzās nesekmīgi. Pirmie vārti tika iesisti vien otrā perioda sākumā, tas ļāva izvirzīties vadībā komandai „Inflekss”. Lai gan trešā perioda vidū HK „Ape” izdevās panākt izlīdzinājumu, pēdējos un izšķirošos vārtus guva „Inflekss”, spēlei beidzoties ar rezultātu 2:1 viņu labā. Vienīgos vārtus HK „Ape” šajā spēlē guva Edgars Sarapu. Nākamās spēles apeniešiem paredzētas ar HK „Cēsis” un igauņu komandu „Kajakas”, ar kuru HK „Ape” tiksies jau šo trešdien.