Sapratu

Gatavojas jaunam turnīram

Pagājušajā nedēļā hokeja kluba (HK) „Ape” komanda aizvadīja kārtējās divas spēles Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā, kur abās no tām tika izcīnītas uzvaras.

Pirmajā no tām par HK „Ape” pretiniekiem kļuva SK „Matīši”. Jau spēles pirmajā periodā Alūksnes rajona pārstāvji pieteica savas pretenzijas uz uzvaru, gūstot pirmos vārtus savā labā. Ar rezultatīvām piespēlēm beidzās arī nākamie divi periodi, kur katrā no tiem HK „Ape” iesita trīs vārtus, kamēr pretinieku komanda tikai vienus, gūstot uzvaru ar rezultātu 7:1. Šajā spēlē par rezultatīvākajiem spēlētājiem kļuva Kaspars Sīlis (4), Andris Štībelis, Andis Āboliņš un Kārlis Latiks.

Ar pārliecinošu uzvaru Alūksnes rajona komandai beidzās arī sestdien notikusī spēle pret HK „Livonija”. Pirmajā periodā HK „Ape” komanda guva vienus vārtus, bet katrā nākamajā – divus, tikai vienu reizi nenosargājot vārtus pretinieku uzbrukumā un tādējādi izcīnot uzvaru ar rezultātu 5:1. Šajā spēlē par rezultatīvākajiem spēlētājiem kļuva Sandis Anerauds, Kaspars Sīlis (2) un Māris Svars (2).

Jāpiebilst, ka rīt HK „Ape” aizvadīs pēdējo spēli Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā, kur tiksies ar komandu „Wendi”. Kopš septembra viņi ir izspēlējuši 23 spēles, no kurām 15 gūtas uzvaras, bet astoņās piedzīvoti zaudējumi. Šie rezultāti HK „Ape” ļāvuši šobrīd ierindoties turnīra tabulas labāko četriniekā, kā arī ar daudzsološām prognozēm uzsākt dalību ikgadējā Vidzemes Olimpiskā centra kausa izcīņā, kura pirmās spēles plānotas jau šīs nedēļas beigās.