Sapratu

Florbols: Lieldienās noskaidros ceturtdaļfinālistus 3

Turpinās Apes novada čempionāts florbolā.

Pagājušās nedēļas nogalē pirmajā apakšgrupā “MK Ape” uzvarēja „Serdžiu” (Trapene) - 5:0, „Serdžiu” (Trapene) - “ACK Jaunlaicene” - 5:2, „Apiņi” (Ape)- „Smiltenes Aļņi”- 6:3. Otrajā apakšgrupā Gaujienas „Dzintari” ar 5:4 pēc soda metieniem pieveica „Citus Pelikānus” no Alūksnes. “Veterāni” ar 7:3 uzvarēja „Vidagu” un „Citi Pelikāni” (Alūksne) ar  6:2 bija labāki par „Vidagu”. Bez zaudējumiem pagaidām ir „Apiņi” (Ape) un „Dzintari” (Gaujiena).

Novada sporta darba organizators Juris Ozoliņš stāsta, ka apakšgrupu spēles turpināsies līdz 4.aprīlim, 11.aprīlī paredzēti ceturtdaļfināli un 18.aprīlī – pusfināli un fināli.

Sestdien, 4.aprīlī, noslēgsies apakšgrupu spēles, kas noskaidros ceturtdaļfinālu pārus. Spēļu grafiks:

11.00 - „Serdžiu” (Trapene) - „Apiņi” (Ape),

12.00 - “MK Ape” - “ACK Jaunlaicene”,

13.00 - „Smiltenes Aļņi” - „Serdžiu” (Trapene),

14.00 - „Apiņi” (Ape) - “MK Ape”.

Komentāri 3

Skatītājs

Kas Tā par lietu no rīkotāju/tiesnešu puses? Smiltenes-Jaunlaicenes spēlē saķerās divi jaunieši, ja nemaldos Agris Puzulis no Jaunlaicenes un Zubovs no Smiltenes, abi dabuja sarkano kartīti- tātad jāizlaiž nākamā spēle, bet izrādās, ka tikai Agrim tā jāizlaiž un vēl jāsamaksā 10 eiro, lai varētu spēlēt, bet Zubovs spēlēja jau nākamajā spēlē bez nekādas maksāšanas? Kur godīgums šajā gadījumā?

pirms 5 gadiem, 2015.04.03 19:58

aculiecinieks

Jāraksta protests, lai izskata šo jautājumu.

pirms 5 gadiem, 2015.04.04 09:04

Skatītājs

Biju šodien arī, un redz, puiši ar Agri komandā(šodien 3 vārti viņa kontā) pieveica MK APE un tiek tālāk uz ceturtdaļfinālu. Nebūtu viņiem tik ļoti jābaidās par abu Apes komandu dueli, ja nebūtu jāizlaiž spēle pret Trapeni, kur Agris noderētu ļoti. Viņš ir skrējējs un labi zin ko dara. Šodien visu spēli ne reizi nenogāja nost no laukuma un komanda izcīnija labu rezultātu. Prieks par Jaunlaicenes komandu.

pirms 5 gadiem, 2015.04.04 16:29