Sapratu

Biatlonisti aizvada čempionāta II kārtu

No Latvijas čempionāta vasaras biatlonā II kārtas Madonā vairāki Alūksnes biatlonisti atgriezušies ar medaļām.

Startējot sprinta distancē uz rolleriem, labāko trijniekā iekļuva Gints Rozenbergs un Kristaps Lībietis, kas, veicot 10 kilometrus garo distanci, uzrādīja otro un trešo ātrāko rezultātu. Jaunākajās grupās par medaļu ieguvējiem kļuva Krišjānis Meirāns („A” grupā – 1.vieta), Vladislavs Nedaivodins („C” grupā – 2.vieta), Andrejs Baumanis („C” grupā – 3.vieta) un Rasma Rudzīte („C” grupā – 3.vieta).

Otrajā sacensību dienā notikušajā masu startā vietu labāko trijniekā spēja saglabāt G.Rozenbergs, bet K.Lībietis palika 4.vietā, no tuvākā konkurenta atpaliekot par 12 sekundēm. No pārējās grupās startējušajiem alūksniešiem augstākās pozīcijas izcīnīja K.Meirāns, kas „A” grupā ieguva 1.vietu, Juris Priede (junioru grupā – 2.vieta), Ingus Deksnis („C” grupā – 2.vieta) un Rasma Rudzīte („C” grupā – 2.vieta). Sacensībās startēja arī Žanna Juškāne, kura, lai arī bija vienīgā grupas dalībniece, uzrādīja pieaugušo grupas konkurentēm līdzvērtīgu rezultātu.