Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atklāj čempionātu volejbolā

Nedēļas nogalē ar pirmajām spēlēm tika atklāts Alūksnes rajona čempionāts volejbolā, kurā šogad pieteikušās 17 komandas.

Sacensību organizatori no Alūksnes rajona sporta apvienības „Alūksne” informē, ka turnīrā iesaistījušies spēlētāji no Alūksnes, Apes, Gaujienas, Jaunlaicenes, Mālupes, Strautiņiem, Trapenes un Zeltiņiem. Čempionātā pārstāvēts būs arī FK „Alūksne” un Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs, kas pieteicis sevišķi kuplu komandu skaitu – divas meiteņu un divas zēnu.

Nedēļas nogalē notikušo spēļu izskaņā pie savām pirmajām uzvarām vīriešu komandu konkurencē tika „ABJC – 1” (uzvara ar 3:1 gūta pār komandu „Mālupe”), „Mālupe” (uzvara ar 3:0 gūta pār komandu „ABJC – 2”) un „Ideja”, kas ar rezultātu 3:0 guva uzvaras pār komandām „ABJC – 1” un „ABJC – 2”. Sieviešu komandu spēles beidzās ar sekojošiem rezultātiem: „Strautiņi” – „Gaujiena” 3:0; „Ape” – „Jaunlaicene” 3:0; „Mālupe” – „Zeltiņi” 3:1; „Ideja” – „Jaunlaicene” 3:0; „ABJC – 1” – „Mālupe” 3:0; „ABJC – 2” – „Zeltiņi” 3:0; „Ape” – „Gaujiena” 3:1; „Ideja” – „Strautiņi” 3:2; „ABJC – 2” – „ABJC – 1” 3:1.

Nākamās spēles rajona čempionātā volejbolā paredzētas jau šajā nedēļas nogalē, kad komandas tiksies Ziemeru pagasta Māriņkalna pamatskolas sporta zālē. Sestdien paredzētas vīriešu komandu spēles, kur pulksten 10.30 tiksies „Gaujiena” un „Mālupe”, 11.45 – FK „Alūksne” un „Trapene”, 13.00 – „Gaujiena” un „Zeltiņi”, 14.30 – FK „Alūksne” un „Ideja”, 15.45 – „Trapene” un „Mālupe”, 17.00 – „Zeltiņi” un „Ideja”. Savukārt svētdien sacentīsies sieviešu komandas, kuras spēles aizvadīs sekojošā kārtībā: 10.00 – „Gaujiena” un „Jaunlaicene”, 11.15 – „Strautiņi” un „Ape”, 12.30 – „Gaujiena” un „Ideja”, 13.30 – „Zeltiņi” un „Jaunlaicene”, 15.00 – „Ape” un „Ideja”, 16.15 – „Strautiņi” un „Zeltiņi”.

Sports