Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Norādes uz slēpņiem spēlei “Discover the city”

“Alūksnes un Malienas Ziņās” turpinām publicēt slēpņošanas spēles “Discover the city” (“Atklāj pilsētu”), par ko rakstījām iepriekšējos numuros, attēlus. Izpēti tos un atrodi Alūksnē minēto ēku/teritoriju. Aktivitāte paredzēta 16 līdz 19 gadus veciem jauniešiem, komandā jābūt 5 dalībniekiem.
Dalībniekam jābūt gatavam, ka “QR” kodā nolasītais uzdevums var būt visdažādākais – sākot no viktorīnas un beidzot ar objektā paslēpta tematiska priekšmeta atrašanu.
Spēles gaita: atrast norādītos objektus pilsētā; objektos/teritorijās slēpnī jāatrod QR kods; zem tā slēpjas uzdevums, kas jāizpilda; jābūt multimediālam/ radošam/ oriģinālam, atspoguļojot savu dalību. Nākamajām divām komandām “LMT” un “Zibšņi” 3. spēle sākas šodien, 14. februārī.
Arī turpmākajā laikraksta numurā publicēsim informāciju par objektiem un teritorijām, kas jāatrod spēles laikā.

Slēpņošanās spēle "Discover the city"