Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vislabākais veids kā apgūt vācu valodu!


Vācu valoda ir ne tikai Vācijas, bet arī Austrijas un Lihtenšteinas oficiālā valoda un viena no oficiālajām valodām Šveicē un Luksemburgā, tas padara to par vispopulārāko dzimto valodu Eiropas Savienībā.


Vācu valoda ir ļoti līdzīga angļu valodai, tās tiek dēvētas pār māsu valodām, jo ļoti daudz vārdi abām valodām ir vienādi vai ļoti līdzīgi, tādejādi cilvēkiem, kuri labi māk angļu valodu ir vieglāk apgūt arī vācu valodu.


Aiz angļu valodas kā otrā visizplatītākā valoda tiek uzskatīta vācu valoda, tajā kā pirmajā valodā runā aptuveni 95 miljoni cilvēku.

20190628-1252-pasted-image-0-2.jpg

Latvijas darba tirgū cilvēki ar vācu valodas zināšanām ir ļoti pieprasīti ir vairākas Skandināvijas uzņēmumu filiāles, kuras meklē darbiniekus ar vācu valodas zināšanām.. Vācu valodas zināšanas Latvijā ir nepieciešamas un aktuālas jau vairākus gadus, un tās tikai pieaugs. Interesanti, ka cilvēki, kuri labi runā vācu valodā saņem aptuveni par 15% lielāku atalgojumu, nekā tie, kuri vācu valodā nerunā.Vācija ir lielākais tirdzniecības partneris ar ASV. Vācija eksportē pilnīgi visu. Šī ir lieliska iespēja uzņēmējiem, taču ir jāzina vācu valoda. 2015.gadā Vācija bija lielākā ekonomika Eiropā, kas padarīja to par ceturto turīgāko valsti pasaulē. Pirmajās vietās ierindojās Ķīna, Japāna un ASV.Online valodu privātstundas.

Vai zināji, ka 90% studentu domā, ka tiešsaistes mācīšanās ir tāda pati vai pat labāka nekā tradicionālā klasē?

Mācoties online, atrašanās vieta vairs nav svarīgs jautājums, jo mācīties var ne tikai no mājām, bet arī darbā, parkā, kafejnīcā vai ceļojumā.


Vācu valodas privātstundas tiešsaistē ir lētākas, nekā klātienē. Tās ir privātas nodarbības, kurās netiek iesaistītas trešās personas, tikai skolotājs un skolēns.

Mācīšanās online ir laba ne tikai jauniešiem, bet arī pieaugušajiem, jo tādejādi ir vieglāk plānot savu laiku, kā arī tas tiek ievērojami ieekonomēts, jo nav nekur jābrauc.


20190628-1253-pasted-image-0-3-750-x-500


Nāc mācīties pie WebTeacher!

Neatkarīgi no tā, vai jūs esat iesācējs vai skolēns ar priekšzināšanām, vai, ko vēlaties apgūt, lai uzlabotu savas vācu valodas prasmes, un kā jūs vēlaties apgūt valodu un sadalītu savu laiku - vācu valodas tiešsaistes privātstundu piedāvājums ir pareizais ceļš, lai efektīvi to izdarītu.


Personīgais atbalsts no skolotāja, profesionāli izstrādāti materiāli un privāta tiešsaistes apmācība nodrošina ātru progresu.


Nāc mācīties vācu valodu pie WebTeacher!


Pirmā vācu valodas privātstundu nodarbība ir BEZMAKSAS!

Reklāmraksti