Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Velosipēdu izmēri pēc auguma

Meklējot piemērotāko velosipēdu, daudzi vispirms izvērtē cenas un stila aspektus, jo uzskatāms, ka šie divi kritēriji ir svarīgākie un pēc to salīdzināšanas noteikti atradīsiet vairāk vai mazāk Jums piemēroto velosipēdu. Tomēr, vai ir vērts iegādāties tādu, kas ir piemērots tikai vairāk vai mazāk, ja iespējams ieguldīt labākajā kvalitātē? Plaša velosipēdu izvēle Jūs gaida šeit: sieviešu velosipēdi un vīriešu velosipēdi, bet padomi – zemāk.

Velosipēda izmērs pēc auguma ir viena no galvenajiem niansēm, meklējot Jums piemērotāko velosipēdu. Protams, svarīgas arī citas nianses, taču tieši izmērs nodrošina to, ka pat ilgākie braucieni nebūs sarežģīti, pēc mīšanas nesāpēs muguru vai kājas.

Bērnu velosipēdi – tagad, nevis uz nākotni?

Bērniem bieži ieteicami mazāki velosipēdi, kas ir piemēroti pēc viņu auguma. Problēma ir tāda, ka, vēloties ietaupīt, vecāki pērk bērniem pārāk lielus velosipēdus un, pievienojot papildriteņus, cer uz to, ka bērns varēs braukt stabili. Diemžēl, bieži bērnam ir bail braukt ar tādu velosipēdu, jo sēžot ir grūti sasniegt pedāļus, turklāt, bailes bieži pavada krišana, kas izraisa vēl lielāku diskomfortu.

Pārāk mazs – nav labi arī kā pārāk liels?

Tieši tāpat piemērotā velosipēda meklēšana ir jāīsteno arī pieaugušajiem, kuri bieži pērk standarta velosipēdus, neizvērtējot sava ķermeņa vajadzības. Ja bērniem bieži iegādājami pārāk lieli velosipēdi, cerot, ka bērni ātri izaugs līdz tiem, savukārt vecāki parasti iegādājas mazākus velosipēdus, jo tie izskatās kompaktiskāki, vieglāk transportējami. Braucot ar pārāk mazu velosipēdu, Jūs pakļaujiet sevi riskam, ka nepārtrauktās saliekšanās dēļ Jums sāpēs mugura un kājas. Turklāt, bieži ir sajūtamas arī sāpes kaklā, kas pēc ilgāka laika var kļūt par hroniskām. Šādā gadījumā braukšanas ar velosipēdu prieks pagriezīsies pret Jums.

Velosipēda izmērs pēc auguma – svarīgākā nianse, kas palīdzēs atrast Jums piemēroto velosipēdu. Lai paši lielākie attālumi tiks veikt ātri un vienkārši, lai mīšanas prieks sniegs Jums iespēju justies lieliski un fiziski spēcīgi.

Reklāmraksti