Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzzini, cik prātīga ideja ir naudas aizdevums ceļojumam!

Vai arī Tu sapņo par ceļojumiem uz tuvām un tālām zemēm, jauniem iespaidiem un neierastām garšām? Kvalitatīva atpūta ir nepieciešama ikvienam cilvēkam, tāpēc droši pārvērt sapņus par realitāti! Vienīgais šķērslis ceļā uz jaunām zemēm var būt finanšu jautājums. Ceļojumi prasa nopietnus ieguldījumus, un ne vienmēr bankas kontā ir pietiekami liela summa, lai apmaksātu biļetes, viesnīcu un citus brīvdienu tēriņus. Ja pietrūkst naudas ceļojumam, viens no iespējamajiem risinājumiem ir aizņemšanās. Šajā rakstā uzzināsi, vai naudas aizdevums ir parocīgs ceļotājiem un kam jāpievērš uzmanība, piesakoties kredītam. Lasi tālāk un noskaidro, kā aizņemties izdevīgi!

 


Ceļojums kredītā: kas jāņem vērā?

Mūsdienās ceļošana ir daudzveidīga un ikvienam ir savs iemīļotais ceļojumu veids. Teorētiski aizņemties var gan nedēļas nogalei Eiropas galvaspilsētā, gan ilgstošam ceļojumam visapkārt pasaulei. Naudas aizdevumi ceļošanai mēdz būt:

 • īstermiņa – konkrētam pirkumam: aviobiļetēm, viesnīcas rezervācijai, vīzas komisijai;

 • ilgtermiņa – dažādiem tēriņiem ceļojumā un ne tikai.

Kredīts nav sevišķi piemērots spontāna ceļojuma apmaksai, jo šajā situācijā ir ļoti grūti aprēķināt braucienam nepieciešamo summu. Atceries, ka naudas aizdevums būs jāsāk atmaksāt jau no nākamās algas, tāpēc vienmēr samēro aizdevuma summu ar savu ienākumu līmeni!

Protams, arī spontāni pirkumi var tikt apmaksāti ar naudas aizdevuma starpniecību, ja esi pārliecināts, ka varēsi atmaksāt aizdevumu savlaicīgi. Izdevīgi ceļošanas piedāvājumi ļoti ātri pazūd no pārdevēju mājaslapām – lētas aviobiļetes un viesnīcu numuri ar lielu atlaidi negaidīs Tavu algas dienu. Šajā situācijā parocīgi naudas aizdevumi palīdzēs Tev ietaupīt uz brauciena izmaksām.

Kā pareizi saplānot ceļojuma budžetu?


Ja Tu apsver iespēju apmaksāt ceļojumu kredītā, pirms pieteikšanās pacenties aprēķināt visas brauciena izmaksas. Neaizmirsti iekļaut ceļojuma budžetā ne tikai biļetes un viesnīcu, bet arī:

 • muzeju un izstāžu biļetes;

 • vidējo ēdieniem un dzērieniem nepieciešamo summu;

 • sabiedriskā transporta biļetes;

 • papildu summu neparedzētiem tēriņiem, piemēram, taksometram līdz lidostai, jaunas ceļojumu somas iegādei u.tml.


Jo detalizētāk Tu ieplānosi savu ceļojumu, jo precīzāk zināsi, cik liels naudas aizdevums Tev
ir nepieciešams. Ja vēlies aizņemties spontānam braucienam, dari to īpaši rūpīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt kredītu.


Tu pats vari saprast, vai Tava maksātspēja ir pietiekama kredīta noformēšanai. Kā to izdarīt? Par to tālāk!


3 atbilstošas maksātspējas pazīmes


Nebanku kredītdevēji nepiedāvā īpašu naudas aizdevumu ceļošanai, jo kredīti tiek piešķirti, nelūdzot norādīt naudas izmantošanas mērķi. Viens no galvenajiem nosacījumiem aizdevuma saņemšanai ir atbilstoša maksātspēja. Aizdevējs izvērtē to pēc kredītpieteikuma saņemšanas, izmantojot valsts un privātās datubāzes, taču ikviens cilvēks var patstāvīgi izpētīt, vai naudas aizdevums ir viņam piemērots. Piesakies kredītam tad, ja Tev ir:

 • regulāri ienākumi. Aizņemšanās ir pietiekami droša, ja Tu ik mēnesi saņem fiksētu naudas summu un esi pārliecināts, ka ienākumi nebūs zemāki par konkrētu līmeni;
 • pietiekami lieli ienākumi. Ir ieteicams aizņemties ne vairāk par 20%-40% no ienākumu līmeņa, jo lielāku summu ir grūtāk atmaksāt, īpaši īstermiņā;
 • pamatots aizņemšanās iemesls. Rūpīgi saplānots ceļojums, ilgi gaidīts ģimenes brauciens vai atvaļinājums var tikt finansēti ar naudas aizdevuma palīdzību.

Naudas aizdevumiem ir dažādi paveidi, tāpēc pirms pieteikšanās kredītam salīdzini ātro un patēriņa aizdevumu priekšrocības. Ja vēlies aizņemties nepārmaksājot, iepazīsties ar VIA SMS piedāvājumu!VIA SMS – 3 aizdevumu varianti Tavām vajadzībām


VIA SMS ir nebanku kredītdevējs, kas piedāvā gan īstermiņa kredītu līdz algas dienai, gan naudas aizdevumu ar garāku atmaksas termiņu un elastīgākiem nosacījumiem. Atkarībā no tā, cik lielas būs Tava ceļojuma izmaksas, VIA SMS vari noformēt ātro kredītu, ilgtermiņa naudas aizdevumu vai kredītkarti. Katram aizdevuma veidam ir savas priekšrocības, tāpēc pirms pieteikšanās apdomā, kādiem mērķiem Tev nauda būs nepieciešama.


Ātrais kredīts – nauda pēc 15 minūtēm


Vienkāršākais un pieejamākais interneta aizdevuma veids ir ātrais kredīts. Tas ļauj mazāk nekā pusstundas laikā iegūt savā rīcībā vajadzīgo summu. Pamatfaktori, kas jāzina par VIA SMS ātro kredītu, ir:

 • kredīta summa ir līdz 350 eiro jaunajiem klientiem, līdz 500 eiro otrajā aizņemšanās reizē un līdz pat 700 eiro nākamajiem aizdevumiem;

 • kredīta atmaksas termiņš ir no 7 līdz 30 dienām, ar iespēju pagarināt termiņu par papildu samaksu;

 • kredīts tiek pārskaitīts uz aizņēmēja bankas kontu aptuveni 15 minūšu laikā.

Ātrais kredīts var būt parocīgs, ja nauda nepieciešama konkrētam un ne pārāk dārgam pirkumam – aviobiļešu apmaksai, viesnīcas rezervācijai, vīzas noformēšanai u.tml. Ja Tu vēlies pilnībā finansēt ceļojumu kredītā, pievērs uzmanību citam VIA SMS pakalpojumam – ilgtermiņa naudas aizdevumam.

Naudas aizdevums lieliem dzīves plāniem


Ilgtermiņa naudas aizdevumam jeb patēriņa kredītam parasti piesakās, lai apmaksātu nopietnus pirkumus vai mājokļa remontu, taču tas var būt parocīgs arī ceļojuma finansēšanai. VIA SMS ilgtermiņa naudas aizdevums ir:

 • no 300 līdz 1500 eiro;

 • ar atmaksas termiņu no 3 līdz 12 mēnešiem;

 • pieejams tikpat zibenīgi kā ātrais kredīts.

Izmantojot VIA SMS, varēsi aizņemties arī samērā nelielu summu uz ilgāku laiku. Tas, vai Tev vairāk būs piemērots ātrais vai patēriņa kredīts, ir atkarīgs no Tavas maksātspējas un tā, cik ātri vēlies segt parādsaistības. Piemēram, ja ceļojumam ir steidzami nepieciešami 300 eiro, ko varēsi atdot jau no nākamās algas, ātrais kredīts ir izdevīgāks. Bet, ja šo summu vēlies atmaksāt pakāpeniski, labāk izvēlies ilgtermiņa naudas aizdevumu.


Ja Tev nav steidzamas nepieciešamības pēc naudas, bet vēlies papildu finanšu līdzekļus ceļojumam, Tev var būt interesants vēl viens VIA SMS pakalpojums – kredītkarte SAVA.card.

 

Avots: pixabay.com


Kredītkarte – papildu līdzekļi bez piesaistes bankas kontam

SAVA.card ir kredītkarte klasiskajā izpratnē – tā sniedz iespēju apmaksāt pirkumus un pakalpojumus piešķirtā kredītlimita ietvaros. Kredītkartes galvenie raksturojumi ir:

kredītlimits līdz 1500 eiro ar iespēju palielināt sākotnējo kredītlimitu pēc 3 mēnešiem;

ikmēneša minimālais maksājums ir vismaz 20 eiro vai 4% no izlietotās summas;

karte nav piesaistīta lietotāja bankas kontam. SAVA.card kredītkarti var izmantot jebkurā vietā pasaulē, kur pieņem starptautiskās Master Card norēķinu kartes. Vēl viena patīkama priekšrocība ceļotājiem ir iespēja norēķināties ar SAVA.card Eirozonā bez papildu komisijas maksas.

SAVA.card tiek operatīvi piegādāta ar kurjerpastu, taču ņem vērā, ka kredītkartes noformēšana aizņem nedaudz vairāk laika nekā pieteikšanās ātrajam kredītam. Ja Tev ir svarīga katra minūte, lai, piemēram, iegādātos aviobiļetes ar labu atlaidi, labāk izmanto ātro vai patēriņa kredītu. Bet, ja vēlies nodrošināt sev papildu finanšu atbalstu ceļojuma laikā, SAVA.card var būt parocīgs risinājums.

VIA SMS novēl Tev lieliskus ceļojumus, bet atgādina, ka visi naudas aizdevumi ir paredzēti personām ar atbilstošu maksātspēju. Pirms pieteikšanās rūpīgi izvērtē savu ienākumu līmeni un iespējas segt parādsaistības noteiktajā termiņā. Lai noskaidrotu vairāk par VIA SMS kredītiem, ienāc aizdevēja mājaslapā – www.viasms.lv!

Reklāmraksti