Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Unikāla Iespēja Mācīties Zviedru Valodas Privātstundas Tiešsaistē!

Cilvēks mācās visu dzīvi. Tomēr vislabākās ir tās zināšanas, kas nodrošina lielāku pievienotot vērtību. Valodu zināšanas ir vienas no tām - apgūt svešvalodu nekad nav par vēlu, jo tās paver plašākas iespējas iepazīt pasauli un jaunus cilvēkus.


Vai ziniet, ka daudzi latviešu valodas vārdi ir līdzīgi zviedru valodas vārdu analogiem? Piemēram, vārds skola zviedru valodā skan “skolan”, bet gurķis - “gurka”.

Mācīties zviedru valodu ir ļoti izdevīgi - zviedru valodas zināšanas nodrošina spēju saprast vai apgūt citas skandināvu valodas. Cilvēks, kurš prot zviedru valodu var saprast aptuveni 90% no norvēģu valodā rakstītā un teiktā.

Lieliskie valodu skolas Webteachers pasniedzēji nodrošinās jums iespēju apgūt latviešu valodai patiesībā tik tuvo zviedru valodu augstā līmenī.

20190302-1921-zviedru-virietis-600-x-400

Kur un kā var apgūt Zviedru valodu?


Mūsdienās ir ļoti daudz iespēju kā apgūt svešvalodas. To var darīt individuāli, pašmācības ceļā, skatoties filmas vai lasot grāmatas. Ikdienā cilvēki visu laiku ir lielā steigā - ir aizņēmti un augstu vērtē savu brīvo laiku. Lielisks veids kā apgūt valodu ir tieši online valodu skolas. Tās ir tik pat efektīvas kā klātienes skolas. Tomēr, online valodu skolām, atšķirībā no tradicinālajām skolām, ir savas priekšrocības.


Viena no lielākajām priekšrocībām ir iespēja efektīvāk izmantot un plānot personisko laiku - online skolā ir iespēja mācīties no jebkuras vietas un jebkurā laikā, pie nosacījuma ka ir pieejams internets. Mācības online ir lētākas nekā klātienē - tiek efektīvāk izmantoti resursi. Kurš gan negribētu ietaupīt, ja pretī var saņemt tik pat kvalitatīvu pakalpojumu?


20190302-1921-zviedru-valodas-kursi-lv-6

WebTeachers Zviedru Valodas Privātstundas Tiešsaistē!


Valodu zināšanas ir neizmērojama un nezūdoša bagātība! Valodu prasmes vienmēr būs nepieciešamas un tiks augstu novērtētas darba tirgū. Kļūstiet par konkurētspējīgu darbinieku un nāciet mācīties zviedru valodu internetā! WebTeachers privātstundas palīdzēs sasniegt vēlamos rezultātus valodas apguvē. Bet tas nav iespējas bez WebTeachers profesionālajiem pasniedzējiem un mācīties griboša, apņēmīga klienta.


Nāciet un izmēģiniet savas prasmes, jo pirmā nodarbība ir BEZMAKSAS! Šobrīd tiek arī piedāvātas patīkamas atlaižu cenas!


WebTeachers Zviedru Valodas Privātstundas Tiešsaistē

Reklāmraksti