Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Slimnīca - dzīvības punkts 2

Kad ir sasitumi, slimības, lūzumi un citas kaites, mēs dodamies pie ārstiem. Ārstu uzdevums ir apsekot mūsu veselības stāvokli un noteikt diagnozi. Medmāsas aprūpē atbilstoši ārstu norādījumiem, arī palīdz un mierina. Pacientiem vienmēr ir vajadzīgs medpersonāls, bet ārstiem un māsām ir vajadzīgi pacienti. Tā ir savstarpējā sadarbība un tā notiek Balvu un Gulbenes slimnīcā. Pēdējā laikā mēs daudz dzirdam par slimnīcu slēgšanu, pārāk lielajām izmaksām, ārstu streikiem utt., tomēr Balvu un Gulbenes slimnīcai ir savs stāsts par saviem ārstiem un māsām.


SIA „Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” ir ambulatoro un stacionāro veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas iestāde, kuras mērķis ir kvalificētas stacionārās un ambulatorās medicīniskās palīdzības sniegšana, konsultatīva un profilaktiska veselības aprūpe visiem pacientiem, kuri ierodas, lai lūgtu palīdzību.


Pēdējo divu gadu laikā slimnīcu apvienībā darbu uzsākuši kopumā 39 medicīnas darbinieki, t.sk., 10 medicīnas māsas, 2 radiologu asistenti, 9 rezidenti, 18 sertificēti ārsti - anesteziologi, ķirurgi, rehabilitologs, fizioterapeiti, kardiologs, mikroķirurgs, endokrinologs.

Pēdējos 4 gadus katru gadu ir bijis ievērojams kāpums pacientu apmeklējumu un sniegto palīdzības epizožu skaitā, kas liecina par pakalpojumu pieprasījumu, pieejamību un pacientu uzticēšanos slimnīcu apvienībai.Ko Slimnīca piedāvā pacientiem

Ko Slimnīca nodrošina darbiniekiem

Terapijas nodaļa ar neiroloģijas gultām (Balvi)

Ķirurģijas nodaļa (Balvi)

Ginekoloģijas un dzemdību nodaļa (Balvi);

Bērnu slimību nodaļa (Balvi)

Infekciju nodaļa (Gulbene)

Intensīvās terapijas nodaļa (Balvi)

Operāciju bloks (Balvi, Gulbene)

Dienas stacionārs (Gulbene)

Aprūpes nodaļa (Gulbene)


  • Salīdzinājumā ar 2016.gadu, algu palielinājums darbiniekiem bija no 13% līdz pat 40%

  • Stabilu darba vietu un sociālās garantijas

  • Gaišas un izremontētas telpas, jaunu aparatūru.

  • Iespēju profesionāli pilnveidoties

  • Dzīvot reģionā, kurš attīstās (savās dzimtajās mājās, ārpus lielpilsētas)

  • Veidot slimnīcas vidi un tēlu, iesaistīties jaunos projektos

  • Pamatdarbā strādājošiem darbiniekiem veselības apdrošināšanas polises.

  • Tiek piedāvāta iespēja tālākizglītībai Latvijā un ārvalstīs.

  • Atbalstu jaunu papildspecialitāšu, metožu sertifikātu iegūšanā, jaunu tehnoloģiju ieviešanā.

Tiešās pieejamības speciālisti – tuberkolozes un plaušu slimību kabinets, psihiatrijas un narkoloģijas kabinets, sieviešu konsultācijas kabinets, acu ārsta kabinets, endokrinologa, pediatra un onkologa kabinets.

(Vēršoties pie šiem speciālistiem nav nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums.)


Ambulatori pieņem ārsti speciālisti – ķirurgi, mikroķirurgs, otolaringologs, dermatologs, urologs, alergologs, neirologs, kardiologs, nefrologs, anesteziologs, fizikālās un rehabilitācijas ārsts, fizioterapeiti, tāpat darbojas fizikālās procedūru kabinets
Pēdējo piecu gadu laikā ir saņemtas jau trīs Valsts ieņēmumu dienesta PATEICĪBAS par godprātīgu nodokļu maksāšanu un uzņēmējdarbības attīstīšanu. Slimnīca attīstās un pilnveidojas, lai varētu vēl kvalitatīvāk palīdzēt pacientiem, lai viņiem nevajag mērot ceļu uz tālo Rīgu. Katra pacienta atsauksme dod motivāciju darboties tālāk un uzlabot savus pakalpojumus. Katrs kolēģis, kurš strādā vai sāk strādāt Slimnīcā – ārsts, medmāsa, u.c. rada iespēju paplašināt pakalpojumu klāstu un līdz ar to arī ilgtermiņā attīstīt reģionu, kurā Slimnīca darbojas!

Komentāri 2

kurkulis13

Lasuy un brīnos, cik labi tai slimnīcu apvienībā. Ja jau viss ir tik labi, tad kāpēc mūsu slimnīcā mudž no balvēniešiem un gulbeniešiem. Tad lai ārstējās uz nebēdu savā apvienībā. palasot komentārus dzirkstelē lv, nemaz tik slavinoši viņi nav. Izskatās, ka tas ir brīdinājums, lai mūsu dome beidzot sāk kaut ko darīt un noņem spriedzi par mūsu slimnīcas nākotni.

pirms 2 gadiem, 2017.08.30 15:00

santa.sanpaulija

Lasu un domāju: kas tas ir? Laicīga morāla zombēšana, sagatavojot neglābjamajam? Kāpēc šis reklāmraksts? Kāpēc tieši tagad? Vai esam zaudējuši modrību?
Visu cieņu ārstiem jebkurā ārstniecības iestādē, bet mums ir SAVI ārsti, SAVA slimnīca! Kāpēc mums dziedāt svešu dziesmu? Vai es no Alūksnes novada braukāšu katru dienu uz fizioterapiju uz kaimiņu rajonu? Jebšu mani tur tās 10 dienas izguldinās bez maksas? Cik bieži es uz kaimiņrajonu varēšu izbraukāt pie veca, slima cilvēka, kuram savējo apciemojums ir vienīgais prieks?
Gribas sūtīt Vāni un viņas kompāniju ''Roka roku mazgā'' tālu un uz visiem laikiem. Bet mūsu slimnīcai lai liek mieru! MUMS ALŪKSNĒ IR SAVS DZĪVĪBAS PUNKTS.

pirms 2 gadiem, 2017.08.30 18:52

Reklāmraksti