Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sakārtota grāmatvedība – tas nemaz nav tik grūti!

Visiem ir zināms, ka saglabāt labu finanšu uzskaiti bez pienācīgas sistēmas ir kā, piemēram, vadīt sporta automašīnu ar tās maksimālo ātrumu ar aizvērtām acīm. Uz laiku viss var būt kārtībā, bet galu galā tiks pieļauta kāda liktenīga kļūda un notiks kas nevēlams. Ja esat saimnieciskās darbības veicējs, kurš līdz šim ir ticis galā pats, tad nu ir nepieciešama labāka sava uzņēmuma finanšu uzskaite. Jūs, iespējams, esat apņēmies beidzot pieradināt papīra zvēru, kas slēpjas jūsu birojā, vai vismaz beidzot atrast savu galdu zem visām kvītīm. Viss šķiet lieliski, bet ir viena maza problēma – vienīgais veids, kā sasniegt šos mērķus, šķiet laikietilpīgs un grūts.

Šādi apgalvojumi mūsdienās vairs nav patiesi. Mēs dzīvojam 21. gadsimtā un varam izmantot visu, ko tas sniedz! Ko varam darīt savas grāmatvedības labā? Pirmkārt, sāksim draudzēties ar tehnoloģijām. Pastāv rentabli veidi, kā atvieglot biznesa izdevumu apkopošanu un reģistrēšanu. Tas noteikti nav mīts. Pēdējos gados esam pārgājuši uz elektronisku formātu, tādēļ to izdarīt ir vēl vieglāk kā jebkad agrāk.

Protams, ka varam dot priekšroku vietējiem grāmatvežiem, tomēr dāņu vietne https://regnskabsprogrammerne.dk/ piedāvā iespēju aplūkot dažādas sev noderīgas grāmatvedības programmas, kas ļaus mūsu uzņēmuma uzskaites veidot vieglāk nekā jebkad agrāk.

Saprotams, ka katra individuālā komersanta vai uzņēmuma grāmatvedība ir samērā privāta lieta, kuru ir vēlams sargāt no svešām acīm, tomēr vajadzības brīžos ir jāvar saukt papildspēki. Mēs visi vēlamies atrasties soli priekšā konkurentiem, tad kādēļ gan neieguldīt un šo velmi nepiepildīt? Moderni saimnieciskās darbības veicēji izprot pareizu investīciju jēgu un to pozitīvo ietekmi uz visu uzņēmumu – ietaupīti izdevumi ilgtermiņā, laika ekonomija un daudzi citi.

Regnskabsprogrammerne.dk kalpo kā konsultatīva vietne, kurā atradīsiet pārskatu par trim dažādām grāmatvedības programmām un to versijām. Izmantojot jums doto informāciju varēsiet novērtēt, kura no programmām ir jūsu vajadzībām vispiemērotākā. Jaunajiem uzņēmējiem vai arī tiem, kuri ar saimniecisko darbību nodarbojas tikai papildus savam ikdienas darbam, var pietikt tikai ar bezmaksas grāmatvedības programmām, kuras ļaus izpildīt pamata darbības, bet lielākiem uzņēmējiem tiek piedāvātas programmas, kuras tiks galā arī ar visapjomīgāko grāmatvedību, par draudzīgām cenām. Ja vēl neesat pilnībā pārliecināts par to, vai šī būs labākā izvēle jūsu uzņēmumam, tad vairākas no programmām piedāvā iegūt arī izmēģinājuma versiju uz vienu mēnesi.

Piedāvātās programmas ir pieejamas trijās cenu kategorijās, no kurām dārgākās tiek piedāvātas par mazāk nekā 16 eiro mēnesī. Tajās ir pieejamas tādas funkcijas kā rēķina izveide, automātiskais maksas pieprasījums no klienta, pielikumu un dokumentu dublēšana, iespēja programmu izmantot caur mobilo lietotni, kā arī tiešsaistes atbalsts lietotājiem un daudzas citas iespējas, kuras noteikti noderēs jebkuram uzņēmējam.

Reklāmraksti