Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Otras puses atrašana – sarežģīts un nozīmīgs pasākums

Arvien vairāk nākas saskarties ar vientuļiem cilvēkiem, kuri samierinās ar to, ka laikam šajā dzīvē nesanāks atrast savu īsto partneri. Dzirdot šādus apgalvojumus, portāla Kærlighed247.dk veidotāji izlēma ko darīt lietas labā. Šajā vietnē varam atrast gan ieinteresētus cilvēkus no dažādiem pasaules reģioniem, gan arī dažādus padomus saistībā ar iepazīšanos gan tiešsaistes vietnēs, gan dzīvē.

Lielākajai daļai līdz šim nopietnākais kavēklis bija pienācīgu kandidātu atrašana. Kā atrast vīrieti vai sievieti, ar kuru ir saderība, kas ir atbilstošā vecumā un interesējas par ilglaicīgu attiecību veidošanu? Frāze “atrast partneri, kurš vēlas būt pieaudzis” bieži vien izskan neprecēto vidū. Kā nu ne – mēs visi vēlamies otru pusi, kura būtu spējīga un vēlas ne vien saņemt mīlestību, bet arī rūpēties par mums. Tiešsaistes iepazīšanās portālos to sauc par atbilstības problēmu, un tā ir visai izplatīta. Kærlighed247.dk ierakstos norāda uz dažādu pasaules daļu iedzīvotāju īpatnībām, kas ļauj izvērtēt savu saderību ar tur mītošajiem cilvēkiem. Ne reizi vien ir nācies sastapt pārus, kuri ir dzimuši pretējās pasaules pusēs, bet kopā ir ļoti laimīgi, jo viņu uzskati un dzīves mērķi ir līdzīgi. Ja arī jūs esat šādā situācijā, tad iespējams, ka ir vērts apdomāt iespēju par partneri no citas valsts.

Populārs izaicinājums ir tikšanās klātienē vai tiešsaistē. Kā panākt, lai kāds ierodas pirmajā randiņā? Liekas, ka liela daļa cilvēku tiešsaistē darbojas mūžīgā “iepirkšanās režīmā”, un viņi vienkārši nevar sevi piespiest beidzot norunāt konkrētu tikšanās datumu un vietu. Ja arī jums kādreiz nākas sastapt šādu cilvēku, tad to nevajadzētu uztvert kā kaut ko sliktu – vienkārši jāapzinās, ka šis cilvēks nav īstais un jāsāk saruna ar kādu citu.

Dažreiz mums piemīt kaut kas, ko labāk dēvē par “bailēm no iepazīšanās.” Šis fenomens saistās ar zemu pašsajūtu, ar ko katrs no mums kaut vienu reizi dzīvē ir saskāries. Lūk, šī problēma ir jārisina iekšēji ar sevi strādājot un iemācot sev apzināties, ka esam pietiekami labi un vērtīgi, lai mūs mīlētu. Tiešsaistes tikšanās ar dažādu tautību cilvēkiem var palīdzēt saprast, ka mēs katrs kādam varam būt interesants un patīkams, tādēļ arī mums ir visas iespējas atrast mīlestību.

Tiešsaistes iepazīšanās portāli palīdz mums noskaidrot, ko īsti vēlamies atrast savā partnerī. Kādas īpašības piemīt šim cilvēkam? Tikai runājoties ar citiem mēs varam konkretizēt savas prasības un tad arī meklēt kādu, kurš tām atbilst. Ja esat sapratuši, ka tomēr nevēlaties saistīties ar cilvēkiem no citām pasaules malām, tad Kærlighed247.dk piedāvā iespēju arī atrast cilvēkus, kuri ir tepat no Latvijas. Kā saka – kas meklē, tas atrod!

Reklāmraksti