Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lāzerepilācija — kā tā notiek un kādus ieguvumus sniedz

Apmatojuma likvidēšana allaž ir aktuāla tēma – ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem, jo arī pret stipro dzimumu mūsdienu sabiedrībā tiek izvirzītas arvien augstākas prasība attiecībā uz viņu izskatu. Visbiežāk nevēlamo apmatojumu sievietes vēlas likvidēt uz sejas, padusēs, uz kājām un bikini zonā. Bet vīrieši mēdz atbrīvoties no matiņiem padusēs, arī uz muguras, gadās, ka izvēlas atbrīvot no matiņiem arī bikini zonu.

Metodes, kā to paveikt, ir dažādas. Viena no jaunākajām, efektīvākajām un modernākajām metodēm ir lāzerepilācija. Tai piemīt daudz priekšrocību, salīdzinot ar tādām matiņu likvidēšanas metodēm kā skūšanās, depilācija vai vaksācija.

Lāzerepilācija iznīcina matiņu saknē


Lāzerepilācijas iekārta ar gaismas staru iedarbojas tieši uz matiņa sakni, iznīcinot to. Ādai tiek pietuvināts speciāls uzgalis, kurš raida lāzera impulsu. Procedūras laikā stars var iedarboties un iznīcināt tos matiņus, kuri ir aktīvajā augšanas fāzē, tāpēc pēc pirmās procedūras matiņi ataug, jo tie ir citi matiņi. Tāpēc arī nepieciešamas vairākas procedūras jeb kurss, lai apstrādātu visus matiņus un iznīcinātu to saknes.


Lāzerepilācijas kurss parasti ir 3-6 procedūras līdz ir sasniegts vēlamais rezultāts – gluda āda uz ilgu laiku. Pēc tam nepieciešamas tikai profilaktiskās procedūras, kas var būt tikai 1-2 reizes gadā.


Efektu ietekmē individuāli faktori


Protams, ka visiem lāzerepilācija nesniedz vienādu efektu, jo to lielā mērā ietekmē dažādi individuālie faktori, piemēram, matiņu krāsa, biezums, arī ādas tonis, matiņu daudzums, organisma hormonālais fons. Tumšus matiņus uz gaišākas ādas likvidēt varēs daudz efektīvāk. Tomēr jaunākās paaudzes iekārtas spēj sekmīgi tikt galā arī ar gaišākiem matiņiem.


Ja problēmas ar apmatojumu ir izteiktas, ja tas sievietēm ir arī uz sejas, ieteicams pie ārsta pārliecināties, ka nav hormonālo problēmu vai vairogdziedzera saslimšanu, kas var veicināt pastiprinātu apmatojuma veidošanos. Tādos gadījumos lāzerepilācija nesniegs cerēto efektu.

Lāzerepilācija sekmīgi cīnās ar ieaugušiem matiņiem


Lāzrepilācija ļauj iegūt gludu ādu un aizmirst par biežo un nogurdinošo matiņu likvidēšanas procesu, it īpaši pludmales sezonā. Tomēr tas nav vienīgais būtiskais ieguvums, kāpēc klienti novērtē lāzerepilāciju. Šī procedūra tiešām efektīvi cīnās ar ieaugušiem matiņiem un visām no tā izrietošajām sekām. Ieaugušu matiņu problēmas mazinās vai pat pilnībā pazūd jau pēc vienas lāzerepilācijas procedūras.


Procedūras sāpīgums – iespējami zems


Viens no aktuālajiem klientu jautājumiem ir par to, cik īsti sāpīga vai nesāpīga ir šī procedūra. Par pilnībā nesāpīgu to nevar nosaukt, bet sāpju daudzums ir tiešām niecīgs, ja salīdzina ar tām, kas jāpacieš citu matiņu likvidēšanas procedūru laikā, piemēram, vaksācijas. Lāzerepilācijas process ir jūtams, bet tas nerada nopietnu diskomfortu. Kā arī jaunākā paaudzes lāzerepilācijas iekārtām ir iestrādāta ādas dzesēšanas un atsāpināšanas funkcija, kas mazina diksomfortu līdz minimumam. Ar šādām jaunākās paaudzes lāzerepilācijas iekārtām strādā lāzerdermatoloģijas klīnikā “Era Esthetic” – eraesthetic.lv.


Gadījumi, kad lāzerepilācija netiks veikta


Jāņem vērā, ka lāzerepilācija nav piemērota visiem. Profesionāls lāzerepilācijas speciālists atteiksies veikt šo procedūru grūtniecēm, cilvēkiem ar onkoloģiskajām saslimšanām, ja uz ādas, kur paredzēts veikt procedūru, ir acīmredzami bojājumi un iekaisumi.

Kad ir labākais laiks lāzerepilācijai


Tā kā līdz pamanāma efekta sasniegšanai vajadzīgas vairākas procedūras, labs laiks lāzerepilācijas procedūrām ir agrs pavasaris, jo tad vēl sekmīgi var noslēpt ādu no saules stariem, kas ir būtiski gan pirms, gan pēc procedūras. Līdz vasarai jau būs sasniegts tāds rezultāts, lai pludmales sezonā bez bažām varētu baudīt atpūtu un neraizēties par nevēlamiem matiņiem. Rudenī atkal var atgriezties pie procedūrām, lai iegūtu patiesi noturīgu efektu un aizmirstu par matiņiem uz visiem laikiem.

Reklāmraksti