Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kebbe IT veidotās mājaslapas

Mājaslapas izveide mūsdienās ir ļoti laba opcija, jo visi uzņēmumi vēlas, lai par tiem uzzinātu pēc iespējas lielāks cilvēku skaits, taču ne visi prot to panākt saviem spēkiem. Tādā gadījumā lieliski var palīdzēt cilvēki, kas darbojas Kebbe IT.

Visas jaunās mājaslapas tiek rūpīgi plānotas, izanalizētas un strukturētas pēc katra klienta vēlmēm un iecerēm. Tas nozīmē, ka mājaslapu izveide nav vienkāršs vai ātrs process, tomēr sniedz vajadzīgos rezultātus, kas uzlabo uzņēmuma stāvokli ilgtermiņā. Pašā sākumā tiks uzdoti neskaitāmi jautājumi par to, kādu lapu vēlaties redzēt, kāda ir konkrētā mērķauditorija, kādas būs lapas funkcijas utt. Tam visam ir liela nozīme, jo tas ne tikai ietekmēs procesa ilgumu, bet arī izmainīs plānoto pieeju šim projektam. Principā mājaslapu izveide mūsdienās nav nekas jauns, tomēr ir cilvēki, kas piedāvā unikālu un radošu pieeju, lai tieši Jūs saņemtu vislabāko rezultātu. Kebbe IT garantē, ka viss, kas redzams lapā, funkcionēs arī citās viedierīcēs, jo šobrīd cilvēkiem ir svarīgs komforts un mobilitāte, tādēļ jābūt iespējai aplūkot lapu pilnīgi visur.

Runājot par Kebbe IT piedāvājumiem, jāteic, ka mājaslapas izveide ir neizsakāmi garš un ilgs process, jo ar koncepta izveidi vien nepietiek. Vienmēr darba gaitā tiek meklēti labākie risinājumi, viss tiek saskaņots ar klientu, lai rezultāts būtu satriecošs un varētu uzreiz lapu publicēt. Jūs noteikti domājat, kas tad īsti ietverts šajā jēdzienā -mājaslapu izveide. Taču atbilde ir vienkāršāka par ieguldīto darbu –tiek izveidots dizains, visas vajadzīgās funkcijas, uzstādījumi, kā arī tiek veikta jau esošās informācijas atjaunošana u.c. nozīmīgi darbi. Svarīgs ir ne tikai vizuālais aspekts, bet arī lapas saturs, tāpēc speciālisti noteikti uzdos jautājumus par to, vai vēlaties, lai visi teksti, video un foto materiāli tiktu veidoti ar viņu palīdzību. Vienmēr iespējams to darīt pašam, taču tad jārēķinās, ka tas būs grūtāk, jo šie Kebbe IT darbinieki ar to nodarbojas ikdienā.

Mājas lapas izveide sastāv no dažādiem posmiem, kas ietver plānošanu, reālu izveidi un apstrādi. Būs svarīgi izanalizēt arī konkurentus, lai Jūsu lapa tiktu veidota pavisam citā stilā un ar citiem patīkamiem bonusiem. Kad lapas saturs, galvenās fukncijas un tehniskie aspekti būs pilnībā pārbaudīti, viss paveiktais tiks parādīts Jums, lai tiktu pieņemts lēmums par lapas publicēšanu. Galvenās priekšrocības šādu Kebbe IT pakalpojumu izmantošanai būs tās, ka Jūsu lapa būs apskatāma arī citām viedierīcēm, turklāt tiek piedāvāta arī lapas atjaunošana, ja gadījumā kaut kas noiet greizi un tā vienkārši vairs nav pieejama. Rezultātā pēc visu šo un daudzu citu pakalpojumu izmantošans Jūsu lapa būs SEO draudzīga, ātri funkcionēs un piesaistīs arvien lielāku klientu skaitu. Tiek piedāvāti arī integrēti sociālie mediji, dažādas valodas un citas būtiskas nianses. Turklāt to visu būs iespējams papildināt un mainīt arī nākotnē, kad lapa jau labu laiku būs pieejama apskatei!

Jūsu lapā iespējams ievietot dažādas funkcijas, lai klienti uzreiz varētu nosūtīt e-pastu, kā arī, lai viņiem būtu dota iespēja aplūkot preces un piedāvājums ikvienā ierīcē. Galvenais, ka mājas lapas izveide nodrošina to, ka būs viegli ievietot jaunus produktus, neizmainot lapas struktūru, satura bāzi un citus aspektus. Kebbe IT palīdzēs ikvienā situācijā, jo pielāgos konkrēto lapu tieši Jums un plānotajai klientu grupai.Atcerieties, ka Jūsu mājaslapa būs unikāla ikvienā jomā!

Reklāmraksti