Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kādas pazīmes liecina, ka Tev var būt noderīgs patēriņa kredīts?

Atbildīga pieeja finansēm nozīmē ne tikai tēriņu samērošanu ar ienākumiem, bet arī plānošanu ilgtermiņā. Ikvienam cilvēkam ir savi sapņi un mērķi, un itin bieži to īstenošanai nepieciešama papildu nauda. Viens veids, kā iegūt savā rīcībā trūkstošo summu, ir iekrājumi. Tas var būt parocīgs risinājums, ja nav kur steigties, taču, ja nauda vajadzīga nekavējoties, jāmeklē cita izeja. Patēriņa kredīts privātpersonām ir ērts, mūsdienīgs pakalpojums, ko ir viegli pielāgot savai situācijai. Uzzini, kā noteikt, vai patēriņa kredīts ir tas, kas Tev vajadzīgs!


Patēriņa kredīti pārdomātiem mērķiem

Paterina kredits ir viens no visplašāk izmantotajiem aizdevumiem privātpersonām. Patiešām, to pielietojuma mērķi var būt ļoti dažādi, atšķirībā no tādiem kredītu veidiem kā hipotēka, auto kredīts u.tml. Parasti aizdevēji neprasa norādīt kredīta izmantošanas mērķi, kas vēl vairāk paplašina šādu aizdevumu izmantošanas robežas. Patēriņa kredīti visbiežāk tiek pieteikti, lai:

  • finansētu lielu pirkumu. Tās var būt mēbeles, dažāda sadzīves tehnika un elektronika, mājas instrumenti, tērps īpaši nozīmīgiem svētkiem un daudzas citas cilvēkam aktuālas preces vai pakalpojumi;

  • apmaksātu nopietnus darbus. Patēriņa kredīts var būt parocīgs cilvēkiem, kuri ir uzsākuši vērienīgus remontdarbus savā mājoklī, kuriem jāizremontē dators vai automašīna vai jāapmaksā ārstēšana vai rehabilitācija.

Ja Tu apdomā iespējas izmantot patēriņa kredītu, noteikti apdomā aizdevuma nepieciešamību un savas iespējas laicīgi segt parādsaistības. Lasi tālāk, lai uzzinātu, kā viegli noteikt savas iespējas!


Patēriņa kredīts atbildīgiem aizņēmējiem

Papildu nauda var būt vajadzīga dažādās situācijās. Reti kurš cilvēks apgalvotu, ka viņam nemaz nav vajadzīgs finanšu atbalsts, taču ne katram ir vērts pieteikties aizdevumam. Lai nodrošinātu patīkamu un patiešām noderīgu aizņemšanās pieredzi, izvērtē savas iespējas pēc šādiem parametriem:

  • vai aizdevums patiešām ir nepieciešams? Patēriņa kredīti var tikt izmantot gan ieplānotās, gan neparedzētās situācijās, taču vienmēr ir jāpārliecinās, ka bez papildu naudas neiztikt. Iedomājies, ka paterina kredits nav pieejams – kas mainīsies Tavā dzīvē? Ja var paredzēt negatīvas sekas, piemēram, kaitējumu dzīves kvalitātei, darbam un veselībai, patēriņa kredīts var tikt izmantots;

  • vai aizņemšanās ir Tev pa spēkam? Obligāts nosacījums kredīta saņemšanai ir pietiekama maksātspēja. Nav ieteicams aizņemties vairāk par 20-40% no ikmēneša ienākumiem, jo pārāk liels kredīta maksājums var iedragāt Tavu finanšu stabilitāti un kaitēt ilgtermiņā;

  • vai patēriņa kredīts ir tas, kas vajadzīgs? Patēriņa kredīti ir apjomā lielāki nekā ātrie kredīti, un daudzi aizdevēji nosaka minimālo atmaksas termiņu 3 mēneši. Ja vēlies aizņemties tikai līdz algas dienai, patēriņa kredīts var nebūt optimāls risinājums.


Ja Tavas atbildes uz visiem jautājumiem ir apstiprinošas, laiks meklēt izdevīgāko kredīta piedāvājumu! Patēriņa kredīti ir pietiekami pieprasīts pakalpojums, tāpēc kreditēšanas iestādes piedāvā aizdevumus ar dažādiem nosacījumiem. Kādiem kredīta parametriem pievērst uzmanību? Par to uzzināsi tālāk!

3 kredīta raksturojumi, ko nedrīkst palaist garām

Patēriņa kredīts internetā ir pietiekami vienkāršs pakalpojums, jo nebanku aizdevēji maksimāli atvieglo kredīta prasības un pieteikšanās kārtību. Taču neaizmirsti, ka jebkurš kredīts nozīmē papildu tēriņus vairāku mēnešu garumā. Lai plašajā piedāvājumā atrastu sev izdevīgāko aizņemšanās variantu, salīdzini ne tikai procentu likmes, bet arī:

  • kredīta atmaksas termiņu. Paterina kredits var tikt piešķirts uz laiku no 6 līdz 12 mēnešiem, lai gan ir aizdevēji, kas piedāvā atmaksāt kredītu 24 un pat 36 mēnešu laikā.

  • atmaksas summai. Patēriņa kredīta kalkulators aprēķina gan ikmēneša maksājumu, gan kopējās kredīta izmaksas;

  • papildu nosacījumiem. Paterina krediti pārsvarā tiek izsniegti bez galvojuma un ķīlas, taču vienmēr pārliecinies, ka Tu atbilsti aizdevēja prasībām, un vari saņemt aizdevumu ar norādītajiem nosacījumiem.


Salīdzināt visus Latvijā pieejamos patēriņa kredītus un izvēlēties izdevīgāko var, apmeklējot mājaslapu Netcredit.lv. Atjaunots kredītu salīdzināšanas portāls patīkami pārsteigs Tevi ar noderīgu informāciju un palīdzēs veikt pareizu izvēli. Ienāc www.netcredit.lv un uzzini, kādi patēriņa kredīti ir piemēroti Tev!

Reklāmraksti