Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kā ietaupīt naudu, pērkot mēbeles?

Kad rodas nepieciešamība pēc jaunu mēbeļu iegādes, daudzi izvēlas paņemt ātro kredītu internetā jeb credite rapide online un nopirkt lētākās mēbeles, ko iespējams atrast tuvākajā mēbeļu veikalā, taču tas nav diez ko prātīgi. Bez nekustamā īpašuma un automašīnas, mēbeles daudziem ir lielākais finanšu ieguldījums, tāpēc mēbeļu pirkšana ir jāuztver ļoti nopietni un tam ir jāvelta daudz laika, lai iegādātos maksimāli kvalitatīvas mēbeles par pēc iespējas zemākām cenām. Šeit būs daži noderīgi padomi mēbeļu iegādei.

  1. Izvirziet kvalitāti kā galveno kritēriju

Vairumā gadījumu galvenais kritērijs mēbeļu iegādei ir cena. Ja runājam par naudas taupīšanu, iegādājoties mēbeles, tad loģiski būtu, ka arī mēs kā galveno kritēriju izvirzītu tieši cenu, taču mēbeles nudien ir tā prece, uz kuru attiecas teiciens – skopais maksā divreiz. Galvenais, pēc kā izvērtēt mēbeles, ir to kvalitāte, un gandrīz vienmēr dārgākas mēbeles ir kvalitatīvākas. Protams, var būt arī reti izņēmumi, taču noteikti nevajag pirkt pašas lētākās mēbeles tikai tāpēc, ka tās maksā mazāk. Tā būs naudas izniekošana, jo jau pēc pāris gadiem atkal vajadzēs pirkt jaunas mēbeles. Pirms kaut ko pērkat, noteikti izpētiet, kāds ir mēbeļu materiāls, kādi ir savienojumi utt. Ja no mēbelēm pats neko daudz nesaprotat, piesaistiet saviem mēbeļu meklējumiem kādu zinošāku cilvēku. Nepieļaujiet, ka izšķiežat savu naudu par pilnīgi nederīgām precēm.

  1. Pērciet lietotas mēbeles

Daudziem cilvēkiem ir aizspriedumi pret lietotu mantu iegādi. Pastāv uzskats, ka lietotas mantas ir jau savu laiku nokalpojušas, tās nav vizuāli pievilcīgas un tiek pārdotas tieši tāpēc, ka vairs nevienam nav vajadzīgas, taču tā nav patiesība. Ja runājam tieši par mēbelēm, tad biežākais iemesls, kāpēc cilvēki izvēlas pārdot savas mēbeles, ir tas, ka viņi pārvācas, un jaunajā dzīvesvietā šīm mēbelēm vienkārši vairs nav vietas. Tādos gadījumos nereti gandrīz jaunas, kvalitatīvas mēbeles tiek pārdotas par ļoti zemām cenām, jo pārdevēja galvenais mērķis ir pēc iespējas ātrāk tikt no tām vaļā, nevis nopelnīt kaudzi naudas. Noteikti pameklējiet mēbeles dažādos interneta forumos, sludinājumu portālos u.tml.

  1. Pērciet mēbeles noliktavu izpārdošanās

Līdzīgi kā ar lietotām mēbelēm, arī pret izpārdošanām cilvēkiem mēdz būt aizspriedumi, jo tajos bieži vien netiek pārdotas pilnīgi jaunas mēbeles. Tajos tiek pārdotas tās mēbeles, kuras palikušas pāri un nav tikušas pārdotas, vai arī tās, kuras ir tikušas uzstādītas veikalos kā eksponāti. Jā, šādām mēbelēm var būt dažas skrambas un tās, iespējams, vairs nav modernas, taču to cenas ir divreiz zemākas nekā veikalos nopērkamajām mēbelēm. Padomājiet par to, vai viena skramba ir tik būtiska, lai maksātu par vairākiem simtiem eiro vairāk? Turklāt, ne vienmēr šādas mēbeles ir bojātas. Daudzas ir ideālā stāvoklī, vienkārši līdz ko tās tiek izpakotas no oriģinālā iepakojuma, tās vairs nav uzskatāmas par pilnīgi jaunām. Tāpat arī mēbeles, kas stāvējušas noliktavās, nav mazāk vērīgas.

  1. Veltiet laiku cenu salīdzināšanai

Tomēr arī tad, ja meklējat mēbeles izpārdošanās vai pie lietoto mēbeļu tirgotājiem, ir jāvelta laiks tam, lai izpētītu cenas un atrastu labāko piedāvājumu. Ja esat noskatījuši savas ideālās mēbeles, pārliecinieties, ka pērkat tās pie tirgotāja, kas piedāvā viszemāko cenu. Ja nepērkat jaunas mēbeles, varētu būt grūti atrast, cik tās maksā citur, bet pacentieties mazliet papētīt. Ja nekur nevarat atrast tieši tādas mēbeles, vismaz painteresējieties, kādas ir vidējās cenas izvēlētajam mēbeļu ražotājam un vai pie noskatītā tirgotāja tās ir adekvātas. Mēbeļu cenas pie dažādiem tirgotājiem var būt pat ļoti atšķirīgas, tāpēc šo soli nekad nedrīkst izlaist. Iespējams, kaut kur jūsu noskatītās mēbeles maksā uz pusi mazāk.

  1. Izvēlieties piemērotus kreditēšanas pakalpojumus

Kā jau sākotnēji tika minēts, liela daļa cilvēku izmanto ātros kredītus, ja nepietiek naudas mēbeļu iegādei, taču ātro kredītu summas ir ļoti zemas, atmaksas termiņi īsi, bet procentu likmes augstas. Daudz prātīgāk ir izmantot patēriņa kredītu jeb credit nevoi personale. Tādā veidā būs iespējams aizņemties pietiekoši lielas summas, lai varētu iegādāties labas, kvalitatīvas mēbeles, turklāt, kredīta atmaksu nebūs jāveic jau nākamajā mēnesī. Pareizā kreditēšanas pakalpojuma izvēle palīdzēs ietaupīt kaudzi naudas, jo dažādu aizdevumu procentu likmes ir ļoti atšķirīgas.

Īsāk sakot, ir jāmeklē dažādi lēti piedāvājumi, netaupot uz kvalitāti. Labāk pērciet lietotas mēbeles vai mēbeles no iepriekšējo sezonu kolekcijām, kas ir kvalitatīvas un izturīgas, nevis stilīgas, lētas mēbeles no mēbeļu saloniem, kas ātri vien saplīsīs. Neaizmirstiet, ka mēbeles ir nopietns finanšu ieguldījums ilgam laikam, tāpēc veltiet mēbeļu iegādei gana daudz laika un vienmēr pārliecinieties, ka jūsu lēmums ir pareizs un pārdomāts, nevis spontāns mirkļa lēmums, kas novedīs pie finansiāliem zaudējumiem.

Reklāmraksti