Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ieguvumus no kredītu apvienošanas

Naudas jautājumus katrs risina, balstoties tajā pieredzē, kas iegūta ģimenē, arī izglītības sistēmā, kā arī mediju un institūciju izplatītās informācijas ietekmē. Bet ne vienmēr visos šajos posmos iegūta pietiekama un pozitīva pieredze un informācija, kas ļautu atbildīgi un tālredzīgi rīkoties ar savām finansēm.

Kredītu apvienošana ir viens no tiem instrumentiem, ko finanšu sektors piedāvā kredītņēmējiem, lai varētu sekmīgāk un efektīvāk apsaimniekot savas kredītsaistības.

1. Viens maksājums vairāku vietā

Kredītu apvienošana ļauj vairākus kredītmaksājumus apvienot vienā jaunā maksājumā. Tas ļauj ietaupīt ne tikai savu laiku, bet arī izbeigt līgumsaistības ar visiem kredītdevējiem, kuru līgumi tiek apvienoti. Kredītu apvienošana vienā maksājumā var savienot gan ātros kredītus, gan līzingus, gan patēriņa, gan hipotekāros kredītus.

2. Mazāki ikmēneša izdevumi par kredītiem

Apvienojot visus maksājumus vienā, iespējams arī samazināt to summu, kas katru mēnesi jānovirza kredītmaksājumiem. Ja kredītu slogs kļuvis apgrūtinošs, tad maksājumi var aizkavēties, uzkrājot soda procentus, var tikt izmantota kredītu pagarināšanas iespēja, kas ir vēl papildu izdevumi, bet kredītu pamatsummas nesamazinās. Kredītu apvienošana ļauj izvairīties no šādas situācijas un aktīvi risināt savu kredītsituāciju, atrodot finansiāli izdevīgāko variantu.

3. Izdevīgāki atmaksas nosacījumi

Ne vienmēr, noformējot kredītu, aizņēmējs izvērtē, cik šis darījums ir izdevīgs. Tas īpaši attiecas uz ātrajiem kredītiem, kuriem ir augstas procentu likmes un specifiski atmaksas nosacījumi. Galu galā kredītņēmējs pēc tam var justies kā savu saistību ķīlnieks, kam nākas maksāt ļoti daudz. Labā ziņa ir tā, ka situāciju iespējams mainīt, ja tiek veikta kredītu apvienošana un izbeigtas esošas līgumsaistības, iegūstot jaunu aizdevuma līgumu ar jauniem atmaksas nosacījumiem.

4. Mazāki kredītprocenti

Situācija ar kredītprocentiem var laika gaitā mainīties. Tas piedāvājums, kas pirms kāda laika šķita izdevīgs, tagad var tāds vairs nebūt, jo situācija kreditēšanas jomā var būt mainījusies, radot iespēju pie citiem aizdevējiem iegūt zemāku procentu likmi. Kredītu apvienošana šajā situācija var būt veids, kā samazināt kredītu procentus un ietaupītu savu naudu. Tomēr jāņem vērā, ka procentu apmērs tiek katram klientam piemērots individuāli.

5. Iespēja uzlabot savu kredītvēsturi

Situācijā, kad ir daudz kredītu un saistības ir grūti izpildīt, tiek kavēti maksājumi, izmantota kredītu pagarināšana, tas nenāk par labu kredītvēsturei. Kredītu apvienošana var palīdzēt uzlabot šo situāciju, jo ļauj uzreiz atbrīvoties no daudzām saistībām, tā vietā ir tikai viens kredīts, kura saistības izpildīt līgumā noteiktajā termiņā un apmērā.

20180416-1230-kreditu-apvien.jpg

Ņem vērā! Ja kopējā kredītu summa, kas jāapvieno, ir lielāka, tad aizdevējs var pieprasīt ķīlu. Visbiežāk kā ķīla tiek noformēts nekustamais īpašums, kas līguma darbības laikā ir ieķīlāts par labu aizdevējam.

Reklāmraksti