Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dāvanas vīrietim, ko viņš noteikti novērtēs

Lai gan šķiet, ka vīrieši ir neizvēlīgāki un mazāk uzmanības pievērš sīkumiem, patiesībā ar dāvanām viņiem nemaz nav tik viegli izpatikt. Protams, jāņem vērā, ka visi vīrieši nav vienā “katlā” liekami, katrs ir personība. Kā jau ikviens cilvēks. Kādam viena dāvana nebūtu īstā, bet citam tāda pati trāpīs desmitniekā. Atslēga uz īstās dāvanas izvēli ir vīrieša personība, viņa dzīvesveids, hobiji, intereses. Jo labāk cilvēku pazīstam, jo trāpīgāku dāvanu varam izvēlēties.


Tomēr, lai nedaudz apjaustu, kādas tad dāvanas vīrietim ieteicams meklēt, šeit apkopotas dažas būtiskākās preču un pakalpojumu kategorijas, kurām vērts pievērst uzmanību.


  • Viedierīces un gadžeti

Lai gan sievietes mēdz būt tās, kuras seko modes un dzīvesstila tendencēm, tomēr, ja runa ir par jaunākajām viedierīcēm un tā saucamajiem gadžetiem, tad vēl varētu pastrīdēties, kurš dzimums vairāk seko aktualitātēm. Jāsliecas domāt, ka tie tomēr ir vīrieši. Viņi aktīvi interesējas par visu jauno, kas ienāk tirgū. Tāpēc ir tikai loģiski, ka viņi arī vēlas jaunās, jaudīgās un modernās ierīces iegūt savā īpašumā.


Protams, šādas dāvanas vīrietim nemaksā maz, bet tās patiešām būs novērtētas un radīs sajūsmu. Tāpēc, ja jāsagādā dāvana kādā lielākā jubileja vai dzīves notikumā, tad šajā preču segmentā tiešām varēs atrast labas dāvanas vīrietim, kas viņu neatstās vienaldzīgu.


  • Elektropreces

Vairums vīriešu pēc dabas ir praktiski cilvēki, viņi dāvanām nemeklē dziļus zemtekstus. Viņuprāt, laba dāvana ir tā, kurai ikdienā ir reāls pielietojums. Tāpēc nākamā preču grupa, kur var meklēt labas dāvanas vīrietim, ir elektropreces. Izvēle šajā ziņā ir ļoti plaša. Atliek tikai izvēlēties kaut ko, kas atbildīs šī vīrieša vajadzībām, dzīvesstilam un interesēm. Tie var būt kādi instrumenti, ierīces virtuvei, garāžai, mūzikas, video un foto preces.


Nav gan jēgas dāvināt to elektropreci, kas viņam jau ir vai nemaz nav nepieciešama. Bet, ja kādas no esošajām elektroprecēm jau ir savu laiku nokalpojušas, tad var iegādāties jaunas. Vajag arī būt vērīgiem klausītājiem, jo bieži vien cilvēki paši sarunās mēdz pieminēt lietas, ko vēlētos iegādāties.


  • Piedzīvojumi un aktivitātes


Ātrums, ekstrēmas sajūtas, savu robežu pārvarēšana, izaicinājumi — tas parasti vairāk saista tieši vīriešus. Viņi jau savā būtībā ir atklājēji, iekarotāji un cīnītāji. Tāpēc reti kurš vīrietis atteiktos no iespējas izmēģināt kaut ko ekstrēmu, traukties lielā ātrumā, darīt kaut ko jaunu un aizraujošu.


Tāpēc, ka mūsdienās fiziskā nozīmē vīriešiem vairs nav jāiet pēc mamuta un jāiekaro jaunas zemes, viņiem šīs sajūtas un adrenalīns nepieciešams citā veidā. Kāpēc gan lai tas nebūtu izbrauciens ar superauto Biķernieku trasē? Kāpēc gan neizmēģināt kaujas ieročus profesionālā šautuvē? Kāpēc neizlēkt ar izpletni vai nelidot ar deltaplānu, tverot fantastiskus skatus?


Piedzīvojumu un adrenalīna pilnas dāvanu idejas meklējiet interneta veikalā “Lieliska Dāvana”: https://www.lieliskadavana.lv/davanas-virietim. Turpat arī var ātri un ērti tās iegādāties dāvanu kartes veidā.


  • Dāvanu kartes

20190124-1637-valentindienas-davana-virt

Dāvanu kartes vai patikt vai nepatikt, bet nevar noliegt, ka tās ir vienas no praktiskākajām dāvanām, kas ir viegli pielāgojamas ikvienam. Arī vīriešiem. Atliek tikai iegādāties dāvanu karti īstajā veikalā, kur vīrietim būs iespēja izvēlēties sev kādu tīkamu preci vai pakalpojumu. Jāpadomā par vīrieša gaumi, hobijiem un interesēm.


Dāvanu kartes ir ērti nopērkamas, tās var iegādāties par dažādām summām. Dāvanu kartes priekšrocība ir tā, ka to var iztērēt ilgākā laikā posmā, pat vairākās reizēs.


  • Atpūta un relaksācija

Lai gan vīrieši nemēdz runāt par sāpēm, nogurumu, jo viņi taču ir stiprais dzimums, mūsdienās tas ir mainījies. Nav nekas peļams, ja vīrietis atpūšas, rūpējas par savu ķermeni un garu, izbauda patīkamas procedūras. Jo veselā miesā ir vesels gars. Un otrādi.


Tāpēc vēl viena dāvanu kategorija, kas ir piemērota mūsdienu vīriešiem, ir dāvanas atpūtai un relaksācijai. Tā var būt masāža, bārddziņa salona apmeklējums, atpūta SPA centrā, abonements baseina apmeklējumam un vēl daudz kas cits. Atliek tikai izvēlēties piemērotāko katram vīrietim. Arī šādas dāvanu kartes var ērti iegādāties “Lieliska Dāvana” interneta veikalā.

Reklāmraksti