Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

9 dāvanu idejas puišiem pirmsskolas un sākumskolas vecumā

Dāvanu izvēlei priekš bērniem it kā nevajadzētu būt sarežģītai, jo veikalu plaukti ir pilni ar mantām, tomēr tad, kad jāizlemj, tas beigu beigās neizrādās tik viegli, kā domājām. Tāpat kā iegādāties dāvanu vīriešiem nav vienkārši, arī mazo džentlmeņu apdāvināšana var kļūt par diezgan sarežģītu uzdevumu. Tāpēc piedāvājam 10 noderīgas dāvanu idejas, ja jāapsveic zēns vai sākumskolas vecumā.


1. Dāvanu karte kino apmeklējumam

Kino patīk visiem bērniem. Puiši šajā vecumā labprāt izbauda gan jaunākās multfilmas, gan piedzīvojumu un ģimenes filmas, kas atbilst viņu interesēm. Tā kā šobrīd uz lielajiem ekrāniem regulāri tiek palaistas patiešām lieliskas filmas, kas domātas arī bērnu auditorijai, tad kino apmeklējums būs tiešām noderīga dāvana. Šāda dāvana būs aktuāla jebkurā gadalaikā un visos svētkos.


2. Sporta inventārs

Vairums puišu šajā vecuma posmā ir aktīvi un dzīvespriecīgi, viņi labprāt pavada laiku ārā, nodarbojoties ar dažādiem sporta veidiem un aktivitātēm. Tāpēc jauna bumba vai kaut kas cits no sporta aprīkojuma vienmēr būs laba ideja, kā iepriecināt svētkos. Ja zēns aizraujas ar kādu konkrētu sporta veidu, tad dāvanu var pielāgot šai interesei.


3. Transformera figūra

Filmas par transformeriem (robotiem, kas pārvēršas par automašīnām) ir populāras jau daudzus gadus. Puiši par tām fano īpaši aktīvi. Loģiski, ka transformeri rotaļlietu veidā ir pieejami arī veikalu plauktos. Transformeri ir pārveidojamas figūras, ar kurām zēni var spēlēties dažādos veidos, sacensties, veidot lomu spēles u.c. Transformeri pieejami dažādos izmēros un cenās, tāpēc šo dāvanu droši varēsiet pielāgot savam plānotajam dāvanas budžetam.


4. Grāmata vai enciklopēdija

Zinātkāram un lasīt mīlošam zēnam noteikti labu dāvanu atradīsiet grāmatnīcā. Tagad ir tik daudz aizraujošu un izzinošu grāmatu, ka ir grūti pat izvēlēties vienu no tām. Ja nevarat paši izvēlēties vai nezināt, kādu zēns grib, droši varat viņam pasniegt dāvanu karti grāmatnīcā.


5. Izklaide batutu parkā “Jump Space”

Batutu parks ir īstā vieta, kur savu enerģiju izlikt sākumskolas un pirmsskolas zēnam. Batutu parkā uz nebēdu var lēkāt pa ļoti plašu teritoriju, kā arī izmantot citas atrakcijas, piemēram, klinšu kāpšanas sienu. Tā būs lieliska nodarbe dienās, kad ārā nav pārāk labi laikapstākļi, bet ir vēlme laiku pavadīt aktīvi.


6.Brauciens ar elektrokartingu

Puišiem parasti interesē viss, kas saistīts ar ātrumu un automašīnām. Tāpēc izbrauciens ar elektrokartingu var šķist patiesi fantastiska dāvana, ko saņemt svētkos. Elektrokartings ļaus izbraukt pa speciālu trasi, sacensties ar citiem, pārbaudīt savu apļa laiku un izbaudīt asas izjūtas.


7. “Ilustrētā Junioriem” abonements

Vēl viena dāvana zinātkārajiem lasītājiem – žurnāla “Ilustrētā Junioriem” abonements. Žurnāls ir pilns ar daudzveidīgu informāciju par dažādām tēmām, kas būs saistošas ikvienam sākumskolas vecuma bērnam. Žurnālā ir arī konkursi ar lieliskām balvām. Kā arī bērni paši var piedalīties žurnāla satura veidošanā, sūtot sev interesējošos jautājumus uz redakciju, kuras darbinieki veiks jautājuma izpēti un sagatavos rakstu par šo tēmu.


8. Galda spēles

Galda spēles ir nemainīga klasika, kas lieliski iekļaujas arī dāvanu sektorā. Tā kā piedāvājums galda spēlēm mūsdienās ir nebijušos apmēros, tad var atrast patiesi aizraujošas un vēl neizmēģinātas spēles, kas būs lielisks sabiedrotais ballītēs, ziemas vakaros vai kopā ar draugiem un ģimeni.


9. LEGO konstruktors

LEGO sērijas konstruktori ir vēl viena vērtība, ko bērni atzinuši par labu esam jau daudzas desmitgades. Ja arī zēnam jau ir LEGO konstruktori, vienmēr ir iespēja viņa kolekciju papildināt ar jauniem komplektiem, ko izdod ražotāji. LEGO apvieno daudzas rotaļlietām svarīgas funkcijas – konstruktors ir ļoti labas kvalitātes, tas ļauj bērnam bezgalīgi izmantot viņa fantāziju, kā arī tas aizrauj gan mazos, gan lielos bērnus, jo ir dažāda tematika un arī dažādiem vecumiem piemēroti konstruktora klucīši.

Reklāmraksti