Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

VUGD aicina uz Atvērto durvju dienu 9.okotbrī

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) piedalās valsts pārvaldes Atvērto durvju dienā un 9.oktobrī aicina ikvienu interesentu nākt ciemos uz ugunsdzēsēju depo visā Latvijā un iepazīt ugunsdzēsēju glābēju darbu.

9.oktobrī no plkst. 10.00 līdz 16.00 ikvienam interesentam, kurš atnāks uz kādu no ugunsdzēsēju depo, tiks izrādīta tehnika, pastāstīts par ugunsdrošību un pareizu rīcību ārkārtas situācijās, kā arī sniegta iespēja pašiem iejusties ugunsdzēsēju glābēju tēlā.

Atgādinām, ka, ja gadījumā ugunsdzēsības depo vārti ir aizvērti, tas nozīmē, ka ugunsdzēsēji glābēji ir devušies izsaukumā.

Atnāc un uzzini vairāk par ugunsdzēsību, ugunsdrošību un ugunsdzēsējiem glābējiem! VUGD ugunsdzēsēju daļu un posteņu adreses ir pieejamas šeit: www.ej.uz/VUGDkontakti.

Jau vairākus gadus Valsts kanceleja sadarbībā ar valsts pārvaldes iestādēm rudenī rīko Atvērto durvju dienu, kuras ietvaros vairāk kā 100 valsts pārvaldes iestādes visā Latvijā iepazīstina ar savu darbu.

Plašāka informācija ar visu valsts pārvaldes iestāžu piedāvājumiem Atvērto durvju dienai 9.oktobrī pieejama pasākuma mājaslapā www.atvertodurvjudiena.lv.

Lietotāju raksti